Harry Kane'as | Scanpix nuotr.

Harry Kane'as | Scanpix nuotr.

 Anglijos „Premier“ lyga BBC patvirtino, kad visi trys sprendimai pasitelkus VAR peržiūras ketvirtadienio rungtynėse buvo klaidingi.

27-ą minutę Bruno Fernandesas uždirbo 11 m. baudinį bei išvedė „Manchester United“ ekipą į priekį prieš „Aston Villa“, Jamesas Wardas-Prowse‘as smūgiu nuo 11 m atžymos pataikė į skersinį rungtynėse tarp „Southampton“ ir „Everton“, kurios baigėsi lygiosiomis 1-1, o „Tottenham“ negavo progos mušti baudinio rungtynėse prieš „Bournemouth“ (0-0).

„Premier“ lyga paskelbė, kad „Man United“ ir „Southampton“ neturėjo mušti baudinių, tuo tarpu „Tottenham“ baudinys turėjo būti skirtas.

Buvęs „Everton“ komandos žaidėjas Timas Cahillas mano, kad buvę žaidėjai turėtų būti įtraukti į rungtynes ir dirbti kartu su VAR prižiūrėtojais: „Manau, kad tai padėtų jiems suprasti žaidėjų judėjimą. Kai žaidėjas krenta tam, kad uždirbtų baudinį, gali tai pajusti. Reikėtų turėti žaidėjų, kurie galėtų pasakyti, ką žaidėjas daro. Jie priima didelius sprendimus, tačiau to negali padaryti teisingai. Tai tikrai nuvilia“.

„Man United“ – „Aston Villa“ rungtynių epizodas:

„Southampton“ – „Everton“ rungtynių epizodas:

„Tottenham“ – „Bournemouth“ rungtynių epizodas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.