Kamaru Usmanas | „Stop“ kadras

Kamaru Usmanas | „Stop“ kadras

 UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempionas Kamaru Usmanas pripažįsta, kad „UFC 251“ turnyre įvyksianti jo kova su Jorge Masvidaliu padės jam užsidirbti daugiau, nei jis uždirbtų kovojęs su Gilbertu Burnsu, nes tai yra kova, kurios norėjo sirgaliai.

„Galiausiai norint šokti tango reikia dviejų žmonių“, – sakė K.Usmanas. „Labai sunku vienam parduoti transliacijas masėms. Jeigu reikėtų apie tai galvoti, galbūt yra tik keli vaikinai kovinio sporto istorijoje, kurie sugebėjo tai padaryti.

Žinoma, tai yra Mike‘as Tysonas ir kažkur šalia yra Conoras McGregoras. Tačiau tai tęsiasi tol, kol sirgaliams gali pardavinėti nesąmones. Sirgaliai žino, kas yra nusipelnęs šanso kovoti dėl titulo, kas ne. Faktas tas, kad Jorge turėjo nuostabius 2019 metus ir jis atsidūrė toje kategorijoje, kurioje jis yra kitas didžiausias mano iššūkis. Tai yra kova, kurios norėjo žmonės ir jie ją gaus

Žinau, kad Jorge yra kietas, tačiau mano buvęs varžovas Colby Covingtonas sakė, kad mane išneš neštuvais iš kraujo baseino. Visai kaip ir Jorge. Tyronas taip pat tą sakė. Jie tiesiog bando save užsivesti, tačiau kai jie žengia su manimi į narvą, jų svajonės tapti čempionu pavirsta į košmarus“.

K.Usmanas taip pat prakalbo ir apie savo tėvą, kuris neseniai išėjo iš kalėjimo, tačiau dėl koronaviruso pandemijos vis tiek negalės pirmą kartą stebėti savo kovojančio sūnaus gyvai.

K.Usmano tėvas Muhammedas vasario mėnesį buvo paleistas iš kalėjimo Teksase, atlikęs didžiąją dalį 180 mėnesių bausmės už sukčiavimą sveikatos priežiūros srityje. Visą laiką jis savo kovojantį sūnų stebėdavo televizijos pagalba.

„Prieš COVID-19 pandemiją tai galėjo būti visko kulminacija, ką aš esu padaręs. Tai galėjo būti momentas, kai mano tėvas galėjo būti šalia narvo ir stebėti savo sūnų, kuris sunkiai dirbo, kad būtų pasaulinėje scenoje. Gerai tai, kad jis galės dabar būti namuose ir stebėti transliaciją, tačiau jeigu jis būtų su manimi, tai man reikštų labai daug“, – kalbėjo K.Usmanas.

K.Usmanas pripažino, jog tai, kad nebus sirgalių, leis jam išgirsti kiekvieną smūgį, kurį sugers J.Masvidalis.

„Kartais gali pasimesti stadione, kuriame yra 20 tūkst. žmonių. Tai gali tave pastumti į priekį arba tau pakenkti. Tačiau dabar turėsime situaciją, kai spardysiu jo užpakalį, kalbėsiu su juo ir leisiu žinoti, kaip aš prieš jį dominuoju. Tai kitas intelekto žalojimo lygis.

Kai tu spardai užpakalį nuo pradžios iki galo, tai iš kovotojo atima kažką, ko jis niekada negalės susigrąžinti. Jeigu jis bus pakankamai kietas, atlaikys 25 minutes. Jeigu ne, gali užtrukti 5 ar 10 minučių“, – kalbėjo K.Usmanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.