Manchester City | Scanpix nuotr.

Manchester City | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ planuoja aktyvų žaidėjų perėjimų langą – tikėtina, kad klubas įsigis tris naujus žaidėjus.

Priminsime, kad klubas buvo yra diskvalifikuotas iš Čempionų lygos, tačiau laukia apeliacijos rezultatų. Jau dabar yra aišku, kad klubas padarys viską, kad išsaugotų strategą Pepą Guardiolą.

„Mirror“ praneša, kad „Man City“ pasistengs išpildyti visus jo norus žaidėjų perėjimo lango metu – pasirašyti sutartį su naujų kairiuoju gynėju, vidurio saugu ir puolėju.

Teigiama, kad „Ma City“ bandys prisivilioti Davidą Alabą iš Miuncheno „Bayern“, Beną Chilwellą iš „Leicester“ ir Nicolasą Tagliafico iš „Ajax“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Artūras
2020-07-11 20:25:34
Ne nu jūs visiški daunai. Negana to , jad normaliai išversti straipsnio nemokate , bet dar ir nusikalbat. Koks adekvatus žaidėjas norės kontrakto su ta komanda kuri ne tik , kad nedalyvaus Čempionų lygoje , bet dar ir bus išmesta į 1-mą lygą.
Atsakyti
:)
2020-07-10 14:58:19
Ne nu jus paskutiniai nevisprociai. Ims 3 kairius gynejus? Maziau gerkit ir rasykit, kad gal viena is triju pasims, o ne visus 3. Kam jiem 3 kairi gynejai, kai komandoi yra dar Zinchenko ir Mendy.
Atsakyti
B
2020-07-10 19:33:38
Nu jo....