Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

 Likus vos šešioms dienoms iki „UFC 251“ turnyro pradžios su UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempionu Kamaru Usmanu sutikęs kovoti Jorge Masvidalis žino, kad tai yra tik verslas, tačiau jis vis tiek negali pasakyti nieko gražaus apie savo varžovą.

K.Usmanas ir J.Masvidalis jau ilgą laiką vienas apie kitą atsiliepia iš blogosios pusės ir žada vienas kitą įveikti taip, kad niekam nekiltų jokių klausimų.

Paskutinį kartą, kai J.Masvidalis apie savo varžovą kalbėjo su tokia panieka, jis „UFC 239“ turnyre vos per penkias sekundes įspūdingai nokautavo Beną Askreną.

„Kaip aš sakiau kovoje su B.Askrenu: prieš kovą ir po jos tai niekada nėra asmeniška, tai tik verslas“, – per virtualią žiniasklaidos dieną sakė J.Masvidalis. „Tai tik žmonės, su kuriais aš nelabai gerai sutariu, tačiau K.Usmanas išties peržengė ribą, kurios nebuvo peržengęs joks kitas mano varžovas.

Aš nemušu žmonių, kurie nėra profesionalūs kovotojai. Nesu gyvulys, kuris pultų žmones. Jeigu tu man nerodai nepagarbos, aš tau atsakysiu tuo pačiu. Turiu mylėti kiekvieną žmogų, tiesiog mano sporte yra labai daug idiotų ir yra tik vienintelis būdas su jais susidoroti.

K.Usmanas kalbėjo apie dalykus, kuriuos darys mano užpakaliui, bet aš nesuprantu, kodėl jis apie tai kalba. Jis kalba apie mano tautybę, bet juk nesvarbu, kas aš esu. Jis pasakoja žmonėms, jog aš sakau, kad esu dievas. Jūs nerasite jokio vaizdo ar „twitter“ įrašo, kur aš taip sakyčiau. JIs daro daugybę dalykų, dėl kurių jis gali būti labai skaudžiai sužeistas“.

Nors J.Masvidalis neketina specialiai laužyti taisyklių, tačiau neatmetė galimybės, kad pridės keletą smūgių, jeigu tik jam bus suteikta galimybė.

„Jeigu teisėjas bus pakeliui link manęs, kad sustabdytų, o aš dar galėsiu per tą laiką dar kelis kartus suduoti, tikrai to neatsisakysiu. Tai būtų šiek tiek daugiau nei būtiniausi smūgiai. Tai bus kažkas ypatingo. Aš įjungsiu aukščiausią savo greitį ir pasiųsiu tą vyruką į kitą lėktuvą“, – sakė J.Masvidalis.

48 profesionalias kovas turėjęs J.Masvidalis taip pat išskyrė ir savo varžovo didžiausius trūkumus.

„K.Usmanas nėra nei kiek arti to, kiek sakosi yra geras“, – kalbėjo J.Masvidalis. „Štai kodėl aš esu čia, noriu tai įrodyti. Manau, kad jo psichologija yra silpna, tačiau negaliu jo kaltinti. Jis turi 17 asmenybių. Tai turėjo būti diagnozuota ir kiekvienai iš jo asmenybių reikėtų psichostimuliatoriaus „Adderall“ ar panašaus tipo vaistų, kad jų tiek nebūtų.

Tai yra psichinis silpnumas ir jis pasirodys šeštadienį. Pasaulis pamatys, kaip aš pasinaudoju jo silpnybėmis“.

Nepaisant to, kad J.Masvidalis yra itin pasitikintis savimi, tačiau pripažino, kad turėdamas šešias savaites, o ne šešias dienas, būtų kovai pasiruošęs kur kas geriau.

„Kaip aš galiu būti pasiruošęs?“, – į klausimą klausimu atsakė J.Masvidalis. „Esu pasiruošęs tiek, kiek reikia K.Usmanui, tačiau tai tikrai nebuvo pilna treniruočių stovykla. Jeigu būčiau turėjęs šešias savaites, tai būtų kitaip. Mano svoris nebūtų toks didelis. Nemeluosiu sakydamas, kad esu 100 proc. pasiruošęs, tačiau viskas kita – mano galva ir širdis yra pasiruošusios, mano įgūdžiai yra geresni nei bet kurią kitą savaitės dieną. Man tereikia išeiti ir tai įrodyti“, – sakė J.Masvidalis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.