Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

„AC Milan“ puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius atsakė į klausimą apie savo ateitį.

„Ibra žaidžia, kad laimėtų, arba jis lieka namuose, – „Football Italia“ cituoja žaidėją. – Jie man sakė, kad išvykti į Ameriką, buvo lengvas sprendimas, todėl aš grįžau į Milaną“.

Puolėjas pabrėžė, kad futbolą žaidžia dėl aistros.

„Nes žaidžiu beveik už dyką. Prasidėjo situacija su COVID-19 ir aš pagalvojau, kad tai yra ženklas baigti karjerą. Gerai, kad grįžome į aikštę. Per dvi dienas pasirengiau sugrįžimui į komandą. Toks jau tas Ibra. Gimiau tam, kad žiasčiau futbolą ir iki šiol esu geriausias. Pažiūrėsime, kaip jausiuosi po poros mėnesių. Taip pat matysime, kas darysis su klubu. Jeigu viskas bus taip, kaip dabar, pasakysiu atvirai, kažin, ar pamatysite mane Milane kitą sezoną. Ibrahimovičius nėra Europos lygos žaidėjas, o „AC Milan“ nėra Europos lygos klubas“.

Šiuo metu „AC Milan“ Italijos čempionate užima septintą poziciją. Komandai trūksta dviejų turnyrinių taškų, kad patektų į Europos lygos „zoną“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

2020-07-10 11:19:41
Kam jiem tie du turnyriniai taskai kai napolis turi kelialapi i europos lyga del coppa italia laimejimo, 7 vieta milanui uztektina ten papult
Atsakyti