Ivanas Zaborovskis | „Twitter“ nuotr.

Ivanas Zaborovskis | „Twitter“ nuotr.

 Trečioje Rusijos lygoje žaidžiančio „Znamya Truda“ vartininkas Ivanas Zaborovskis prieš keletą dienų treniruotėje buvo nutrenktas žaibo ir atsidūrė reanimacijoje.

Kai kurių šaltinių teigimu, I.Zaborovskiui netgi buvo sukelta dirbtinės komos būsena. Laimei, rusas po šios nelaimės sparčiai atsigauna. „Znamya Truda“ kapitonas vartininkas Vitalijus Čiliuškinas jau turėjo galimybę pabendrauti su I.Zaborovskiu ir pasidalino geromis naujienomis.

„Jis sakė, kad jam viskas gerai ir kad jis atsigauna. Vania tikras optimistas. Jis netgi sakė, kad po 2 savaičių jau norėtų grįžti į aikštę ir pradėti treniruotis. Visgi, dabar skubotų sprendimų priimti nereikėtų – svarbiausia sveikata. Vania visai neseniai buvo pakviestas į pagrindinę komandą. Aš to incidento nemačiau, bet tai tikrai siaubingas nutikimas. Ačiū Dievui, kad jis išgyveno. Esu tikras, kad Vania sugrįš dar stipresnis. Visa komanda laukia jo sugrįžtančio“, - pasakojo V.Čiliuškinas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.