Rogeris Federeris | Youtube.com nuotr.

Rogeris Federeris | Youtube.com nuotr.

 Jau greitai 39-ąjį gimtadienį minėsiantis šveicaras Rogeris Federeris šiemet ištvėrė dvi kelio operacijas, bet nusprendė nebaigti karjeros ir 2021 m. pradžioje žada sugrįžti į kortus.

„Pastaruoju metu man labiau rūpėjo sveikata, tačiau turiu pripažinti, kad jau pradedu pasiilgti žaidimo pilname teniso stadione. Suprantu, kad karjeros pabaiga vis labiau artėja ir aš profesionalų teniso tikrai pasiilgsiu. Turiu išlikti kantrus ir toliau dirbti. Sprendimas baigti karjerą tokiu sunkiu laikotarpiu būtų lengviausia išeitis. Noriu sau suteikti galimybę dar šiek tiek pasimėgauti tenisu. Kurį laiką negalėsiu dalyvauti turnyruose, bet esu pasiruošęs sugrįžti dar stipresnis“, - sakė R.Federeris.

Šveicaras dėl traumų šiemet veikiausiai būtų praleidęs Tokijo olimpiadą, bet, ją nukėlus, turi gerus šansus dar vieną kartą sudalyvauti olimpinėse žaidynėse. Jau aišku, kad R.Federeris šiemet praleis „US Open“ ir „Roland Garros“ turnyrus, kuriuos vis dar tikimasi surengti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.