Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | „Top Rank“ nuotr.

Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | „Top Rank“ nuotr.

 „Top Rank“ tikisi, kad viena ryškiausių organizacijos žvaigždžių amerikietis Terence‘as Crawfordas iki šių metų pabaigos dar sugrįš į ringą ir gins WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

Dar visai neseniai sklido kalbos apie tai, kad jis gali susikauti su filipiniečiu Manny Pacquiao, bet dabar toks variantas neatrodo realus, nes M.Pacquiao veikiausiai rinksis Mikey Garcia. Su ESPN kalbėjęs Markas Kriegelis patikino, kad „Top Rank“ bando surasti T.Crawfordui tokį varžovą, kuris būtų ne prastesnis už Egidijų Kavaliauską.

„Jie bando surasti oponentą Crawfordui iki šių metų pabaigos ir jiems tai turėtų pavykti. Galbūt jie suras tokį varžovą kaip Egidijus Kavaliauskas, kuris ringe pasirodė daug geriau, nei iš jo buvo tikimasi“, - sakė M.Kriegelis.

Dabar kalbama, kad T.Crawfordo varžovu gali tapti kazachas Sergejus Lipinecas (16-1). Bokso pasaulyje jis vertinamas panašiai kaip E.Kavaliauskas ir užima aukštą vietą WBO reitinge.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Butu idomu
2020-07-09 14:29:44
Tai gal revanča? :)
Atsakyti
:))
2020-07-09 13:56:23
Nustokit jus ta click baita daryt su Kavaliausko pavarde. Jau gal penktas straipsnis tokio pobudzio, iš konteksto paimtas žodis ir straipsnis tipo apie Kavaliauska :)) nera naujienu daugiau ar kaip :)))
Atsakyti