Andrejus Aršavinas, Lola Taylor ir Vladimiras Bystrovas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Andrejus Aršavinas, Lola Taylor ir Vladimiras Bystrovas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Rusijos erotinių filmų žvaigždė Lola Taylor papasakojo apie savo nuotykius su dviem garsiais futbolininkais Gelendžiko (Rusija) mieste.

Kalbėdama su KP žurnalistais, L.Taylor atskleidė, kad ji su drauge viename iš restoranų netikėtai sutiko patį Andrejų Aršaviną, kitą ilgametį Rusijos rinktinės žaidėją Vladimirą Bystrovą ir dar vieną jų bičiulį Aleksandrą. Tuo metu A.Aršavinas jau buvo palikęs Londono „Arsenal“ ir grįžo į Sankt Peterburgo „Zenit“ gretas, kur rungtyniavo kartu su V.Bystrovu.

„Negalėjau patikėti, kad buvęs Rusijos rinktinės kapitonas mane kviečia prie savo staliuko. Jie mums negailėjo vaišių, nupirko du butelius kokybiško, 12 metų brandinto vyno, užsakė kaljaną ir t.t. Aršavinas buvo labai tylus, bet nebijojo švaistyti pinigų, o Bystrovas kalbėjo be pertraukų, jis buvo labai linksmas vyrukas. Buvo kvaila atsisakyti sekso su jais. Jie nusivedė mus į savo viešbučio kambarį. Aršavinas su Bystrovu jau atsigulė savo lovose, o aš prieš tai paprašiau bendros asmenukės. Tada jie susierzino ir pasakė, kad gausiu viską, kai pabaigsime. Tada jų trečias draugas Aleksandras puolė mane, norėdamas atimti telefoną. Susinervinau ir išėjau. Jie jautėsi įžeisti. Tai buvo labai keistas poelgis – jie norėjo sekso, bet pabijojo asmenukės“, - sakė L.Taylor, kuri kitą rytą vėl sutiko futbolininkus, o šie dar kartą atmetė merginos pasiūlymą nusifotografuoti.

A.Aršavinas ilgą laiką draugavo su Julija Baranovskaja, kartu su ja susilaukė trijų vaikų, bet 2013 m. jie išsiskyrė. Panašiu metu ir įvyko jo nuotykis su L.Taylor. 2016 m. A.Aršavinas vedė Alisą Kazminą, su ja susilaukė dukrelės, bet pernai buvo pranešta, kad jie išsiskyrė. 39-erių rusas profesionalaus futbolininko karjerą baigė 2018 m.

V.Bystrovas kartu su žmona Aliona dar 2004 m. susilaukė dukrelės. 47 rungtynes Rusijos rinktinėje sužaidęs saugas profesionalo karjerą irgi baigė 2018 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų