„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3 – 0 sutriuškino „Aston Villa“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Bruno Fernandesas 27-ąją minutę realizavo paties uždirbtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Masonas Greenwoodas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino „Raudonųjų velnių“ pranašumą 2:0.

Paulis Pogba 58-ąją minutę fantastišku smūgiu iš toli dar labiau padidino svečių pranašumą 3:0.

Anthony Martialis 61-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.