Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

 Australas Nickas Kyrgiosas iki šiol negali pamiršti Adrijos teniso turo turnyro, tapusio koronaviruso židiniu. Neseniai „twitter“ tinkle jis dar kartą išsiliejo ant Novako Djokovičiaus, Alexanderio Zverevo ir Dominico Thiemo.

„Tai tik parodo, kad Djokovičius, Zverevas ir Thiemas mano, jog koronavirusas tėra pokštas. Du iš jų šėlo vakarėlyje kaip kokie bulviagalviai per pačią pandemiją. Žmonės praranda gyvybes, artimuosius, draugus, o tada Thiemas „išstoja“ ir atsiprašo dėl klaidos. Juk šie vyrukai yra mūsų sporto „grietinėlė“. Vien JAV per dieną fiksuota 50 tūkst. naujų koronaviruso atvejų, o jie vis tiek planuoja ten žaisti. Visiška kvailystė“, - nervinosi N.Kyrgiosas.

Daug kritikos sulaukęs N.Djokovičius mano, kad yra norinčių jam tyčia pakenkti: „Pastaruoju metu savo atžvilgiu sulaukiu vien tik kritikos. Dalis jos – kenkėjiška. Tai daugiau nei kritika, tai noras tyčia man pakenkti. Prasidėjo raganų medžioklė. Aš pats vis dar nenusprendžiau, ar dalyvausiu „US Open“ turnyre. Koronaviruso atvejų skaičius JAV sparčiai auga ir tai nėra paranku turnyro organizatoriams.“  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.