Jorge Masvidalis | Instagram.com nuotr

Jorge Masvidalis | Instagram.com nuotr

 Pretendentas į UFC sunkiasvorių čemiono titulą Danielis Cormier mano, kad likus vos savaitei iki dvikovos „UFC 251“ turnyre Kamaru Usmano iššūkį priėmęs Jorge Masvidalis atsidūrė „nepralaiminčioje“ situacijoje.

J.Masvidalis laikomas ryškiu autsaideriu, tačiau D.Cormier mano, kad taip yra ne tik dėl to, kad J.Masvidalis priėmė kovą per trumpą laiką, tačiau mano, kad pralaimėjimas jam nepakenktų.

„Jis kovą priėmė likus šešioms dienoms, kurioje jis laikomas ryškiu autsaideriu. Bet net jeigu ši kova būtų priimta ne likus šešioms dienoms, jis vis tiek būtų laikomas autsaideriu“, – ESPN laidoje kalbėjo D.Cormier. „Jeigu J.Masvidalis laimės, jo legenda kils į didžiules aukštumas, kurių net neįmanoma įsivaizduoti. Bet jeigu jis pralaimės... Na, jis priėmė kovą likus šešioms dienoms, o K.Usmanas turėjo pilną stovyklą ir buvo pasiruošęs kovoti. Jie sukūrė situaciją, kai J.Masvidalis yra nepralaiminčioje situacijoje.

Jorge gavo savo pinigus ir gavo titulinę kovę, taip pat aplinkybes, kai laimi, tampi legenda, o jeigu pralaimi – nieko nepralaimėjai, nes priėmei kovą likus šešioms dienoms. Jie yra genijai, Kawa šeima visa yra genijai. Malki ir Abe Kawa yra genijai, J.Masvidalis irgi yra genijus“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2020-07-10 08:30:52
Genijus va dana white yra durneliam centus moka o pats milijardus kraunasi
Atsakyti
Asd
2020-07-10 08:30:05
Genijai tiesiog galva dauzantys uz kapeikas :DDDD bl bl
Atsakyti