Andreasas Michailidis ir Modestas Bukauskas | Instagram.com nuotr

Andreasas Michailidis ir Modestas Bukauskas | Instagram.com nuotr

 Ankstyvą liepos 16 d. rytą UFC narve debiutuos lietuvis Modestas Bukauskas (10-2). Jis pussunkio svorio kategorijoje susikaus su graiku Andreasu Michailidžiu (12-3), kuris visai neseniai pakeitė koronavirusu užsikrėtusį brazilą Viniciusą Moreirą.

A.Michailidis kovos su M.Bukausku neatsisakė nepaisant to, kad aplinkybės jam nebuvo palankios. Graikas iš karto po kovos su lietuviu turės skubėti į savo vestuves. Liepos 18 d. jis ruošiasi susituokti su sužadėtine Maria. Negana to, graikas į UFC atvyko norėdamas kautis vidutinio svorio kategorijoje, tačiau šiai kovai sutiko padaryti išimtį ir kausis aukštesnėje svorio kategorijoje. Šiemet graikas turėjo kautis dėl „Cage Warriors“ čempiono diržo būtent vidutinio svorio kategorijoje, bet turnyras buvo atšauktas dėl koronaviruso pandemijos.

„Jau pernai mane kvietė į Dana White‘o vardo turnyrą, bet tuo metu tam buvo neparankus laikas. Vėliau du kartus buvo suplanuotos mano kovos dėl „Cage Warriors“ čempiono diržo, tačiau abi jos neįvyko. Dabar aš esu sutaręs dėl kovos Dana White‘o vardo turnyre rugsėjo mėnesį, o prieš tai sutikau išbandyti jėgas „kovų saloje“. Kai gavau dar vieną pasiūlymą iš UFC, supratau, kad šios galimybės nebegaliu praleisti“, - sakė A.Michailidis.

Graikas pareiškė, jog tiki savo galimybėmis nugalėti lietuvį: „Kautis aukštesnėje svorio kategorijoje niekada nėra lengva, bet aš manau, kad galiu nugalėti šitą vyruką. Man nereikės mesti svorio, tai bus mano privalumas. Su treneriais ir vadybininkais jau sutarėme, kad kita kova UFC vyktų vidutinio svorio kategorijoje. Apie artimiausią varžovą nieko nebuvau girdėjęs, nes jis ne iš mano svorio kategorijos ir aš niekur nebuvau jo sutikęs. Per tą trumpą laiką iki kovos pažiūrėjome įrašus ir su treneriais sukūrėme gerą planą, kuris turėtų suveikti. Varžovas yra didelis, turi gerus kikbokso įgūdžius, todėl kova bus rimta. Noriu parodyti pasauliui, kad ir Graikija turi stiprių MMA kovotojų. Manau, kad mano pasirodymas atvers kelius į organizaciją ir kitiems tautiečiams.“  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Parapsihologas
2020-07-09 02:50:29
Liūdnos vestuvės bus
Atsakyti
Ko gero
2020-07-09 09:38:17
Linksmos, jo smugiavimas kitam lygije nuo Brito