Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 Anapilin iškeliavęs legendinis kovinio sporto treneris Abdulmanapas Nurmagomedovas bus pagerbtas po mirties. Pranešta, kad gimtasis trenerio kaimas – Kirovaulas – bus pervadintas jo garbei.

„Dabar mūsų kaime – gedulas. Žmonės iš skirtingų Rusijos miestų nori čia atvykti ir atsisveikinti su Abdulmanapu. Vėliau surinksime gyventojus ir sutarsime, kad kaimas būtų pervadintas Manapo vardu“, - sakė kaimo „galva“ Magomedrasulas Davudovas.

Velionio sūnus Chabibas Nurmagomedovas rugsėjį planavo ginti UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš amerikietį Justiną Gaethje. Visgi, dabar lieka neaišku, ar jis apskritai dar tęs karjerą. Tokias abejones patvirtino ir artimas jo bičiulis Danielis Cormier.

„Trečiadienį kalbėjau su čempionu – mano čempionu, mūsų čempionu, AKA čempionu – apie viską. Jis sakė, kad jam labai sunku. Treniruotės jam šiek tiek padeda nukreipti mintis kitur, bet dabartinėmis sąlygomis jam būtų labai sudėtinga kovoti. Nežinau, kas jo laukia ateityje. Tikrai nežinau. Sunku pasakyti, ką jis galės padaryti be savo tėvo“, - kalbėjo D.Cormier.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.