Rose Namajunas ir Jorge Masvidalis | Youtube.com nuotr.

Rose Namajunas ir Jorge Masvidalis | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą liepos 12 d. rytą Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyks kol kas įspūdingiausias šių metų MMA turnyras – „UFC 251“. Turnyro programoje numatytos net trys titulinės kovos, o prieš jas išvysime revanšinę Rose Namajunas ir Jessicos Andrade akistata.

Antradienį UFC pasidalino naujais vaizdais iš turnyro užkulisių. R.Namajunas savo širdies draugu ir treneriu Patu Barry tobulino smūgiavimo įgūdžius viešbučio kambaryje. Per koronaviruso pandemiją būtent P.Barry tapo pagrindiniu R.Namajunas treneriu, perimdamas šias pareigas iš Trevoro Wittmano. Pripažintas kovinio sporto guru T.Wittmanas atskrido į Abu Dabį ir buvo sužavėtas tuo, kokią formą įgijo R.Namajunas.

„Nemiegojome visą naktį, norėdami priprasti prie to, kad kova vyks ankstyvą rytą vietos laiku. Rose dabar atrodo įspūdingai. Jos smūgiai velniškai tikslūs. Patas padeda jai tobulinti smūgiavo techniką. Rose laiką leido savo namų salėje. Aš jai šiek tiek padėjau tobulinti darbą kojomis, bet Patas padarė didžiulį darbą. Ilgą laiką buvau pagrindinis Rose treneris, bet dėl susiklosčiusių aplinkybių šias pareigas turėjo perimti Patas. Jų tarpusavio ryšys labai glaudus, jie jaučia vienas kito ritmą. Tai matyti tiesiog įspūdinga. Patas vienas geriausių kikboksininkų pasaulyje. Matant, kaip jis perduoda savo patirtį Rose, tai atrodo kaip atskira meno forma“, - sakė T.Wittmanas.

Daugiausiai dėmesio Abu Dabyje iš visų kovotojų sulaukė Jorge Masvidalis. Su juo puolė fotografuotis tiek UFC darbuotojai, tiek koronaviruso testą jam atlikę medikai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.