Jorge Masvidalis | Scanpix nuotr.

Jorge Masvidalis | Scanpix nuotr.

 Amerikietis Jorge Masvidalis šį savaitgalį UFC narve mėgins sukurti stebuklą ir nugalėti pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempioną nigerietį Kamaru Usmaną.

J.Masvidalis šiai kovai pasiruošti turėjo vos savaitę, o per keletą paskutinių dienų jam dar reikės numesti apie 9 kg. Lyg to nebūtų gana, J.Masvidalis narvo kampe nebeturės vieno iš pagrindinių savo trenerių Mike‘o Browno. Jam buvo nustatytas koronavirusas, todėl jis negalėjo išskristi į Abu Dabį.

„Man plyšta širdis. Negalėsiu gyvai pamatyti, kaip Jorge tampa pasaulio čempionu. Niekas to nenusipelnė labiau nei Jorge. Tiesa ta, kad jis jau 20 metų tobulina savo įgūdžius ir dabar turi vieną aukščiausių kovinio sporto IQ, kokį matė MMA. Kalbant apie teigiamą Covid-19 testą, tai man viskas gerai. Skausmą jaučiu tik savo širdyje“, - sakė M.Brownas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lukas
2020-07-08 15:08:20
Pz tam Masvidaliui. Kai žmogus, kuris turi 5-6 dienas pasiruošti kovai su čempionu ir numesti 9kg vistiek atranda laiko skristi į Romą valgyt picų, tai supranti kaip jam px. Nėr nei treniruočių, nei trenerio. Viskas ir taip aišku, jis ateina pasiimt pinigų ir tiek. Kadangi jis negali pralaimėt BMF diržo, tai išvis nėr ko prarast. O poto kai pralaimės 100% bus revanšas, nes sakys kad nebuvo laiko rimtai pasiruošt ir čia nebuvo tikra kova, o visi norės pamatyt vėl jų kovą, tai ufc surengs ją tikrai.
Atsakyti
Atsipalaiduok
2020-07-08 21:41:19
Atsipalaiduok seniuk, gal jis nenori pasiduhint ir jei čiuvas savim pasitiki, tai kodėl ir nepapromagaut
...
2020-07-09 15:56:06
Naivus tu, o as manau cia tik reklaminis triukas su tom picom.