Jorge Masvidalis su BMF diržu | Scanpix nuotr.

Jorge Masvidalis su BMF diržu | Scanpix nuotr.

 Amerikietis Jorge Masvidalis pernai UFC narve nugalėjo Nate‘ą Diazą ir iškovojo simbolinį „kiečiausio močkrušio“ (BMF) diržą.

Dabar J.Masvidalis yra atvykęs į Jaso salą (Jungtiniai Arabų Emyratai), kur kovos dėl tikrojo pasaulio čempiono diržo prieš nigerietį Kamaru Usmaną. Buvo kalbama, jog šioje kovoje J.Masvidalis galėtų ginti ir savo BMF diržą, tačiau UFC prezidentas Dana White‘as pareiškė, kad tas trofėjus buvo sukurtas dėl vienos kovos.

Buvęs dvigubas UFC čempionas amerikietis Danielis Cormier sutinka, kad K.Usmanui BMF diržas nėra reikalingas. Anot D.Cormier, dėl BMF diržo galėtų kautis penki kovotojai, tarp kurių K.Usmano jis neįtraukė.

„Tegul Usmanas nesupyksta, bet BMF diržas turėtų būti rezervuotas atitinkamiems kovotojams. Masvidalis vaikšto atrodydamas kaip „Žmogaus su randu“ herojus, Diazas rūko marihuaną. Tai tokie kovotojai, kurie verti kautis dėl BMF titulo. Reikia būti gangsteriu, kad nusipelnytum tokios kovos. Galima dar būtų pridėti Yoelį Romero, Seaną O‘Malley, „Kaubojų“ Cerrone‘ą. Jie turėtų kovoti dėl BMF diržo“, - sakė D.Cormier.

Beje, J.Masvidalis jau minėjo, kad jei nugalės K.Usmaną, tuomet norėtų suteikti revanšą N.Diazui. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Mike
2020-07-10 13:53:32
Perry verciausias bmf
Atsakyti