Ala Šiškina ir Vladimiras Putinas | Scanpix nuotr.

Ala Šiškina ir Vladimiras Putinas | Scanpix nuotr.

 Tituluota Rusijos sportininkė 30-metė Ala Šiškina atskleidė įdomų faktą apie dailųjį plaukimą. Pasirodo, neskustos kojos sportininkėms padeda pasirodyti geriau.

„Plaukuotos kojos yra kelias į sėkmę. Visi techniniai elementai, kuriuos atliekame, yra griežtai apskaičiuoti, privalome juos atlikti tiksliu kampu ir tiksliame aukštyje. Kai neriame po vandeniu, plaukai ant kojų padeda geriau orientuotis, nes aplink plaukų folikulus yra jautriausi kojų receptoriai. Nustojame skusti kojas likus maždaug savaitei iki varžybų. Jei nusiskustume kojas, tuomet būtų sunkiau orientuotis, būtų sunkiau įvertinti aukštį, į kurį keliame kojas ir tai pakenktų pasirodymo sinchroniškumui. Savaitę galime pabūti ir plaukuotos meškutės, kad pasiektume idealų rezultatą“, - pasakojo A.Šiškina.

Rusė 2012 m. ir 2016 m. tapo olimpine čempione. Pasaulio čempionate ji triumfavo net 14 kartų, o dar 5 kartus tapo Europos čempione. Įdomu tai, kad A.Šiškina svarbiausiose varžybose neturi kitos prabos medalių ir renkasi vien tik auksą. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Latras
2020-07-08 12:41:07
Galėtų ir putkos neskusti
Atsakyti