„AC Milan“ Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse po permainingos kovos 4 – 2 privertė kapituliuoti Turino „Juventus“ futbolininkus.

Įspūdingą reidą atlikęs Adrienas Rabiotas 47-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš toli išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Vienas prieš vartininką atsidūręs Cristiano Ronaldo 53-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino Turino ekipos pranašumą 2:0.

Zlatanas Ibrahimovičius 62-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Franckas Kessie 66-ąją minutę suklaidinęs varžovus baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 2:2.

Rafaelis Leao 67-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „AC Milan“ naudai 3:2.

Ante Rebičius 80-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 4:2.