Jorge Masvidalis | Instagram.com nuotr

Jorge Masvidalis | Instagram.com nuotr

 Ankstyvą sekmadienio rytą Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) dėl UFC pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo susikaus nigerietis Kamaru Usmanas ir amerikietis Jorge Masvidalis.

„Kiečiausio močkrušio“ diržą turintis J.Masvidalis sutiko pasiruošti šiai kovai vos per 7 dienas, bet nepanašu, kad tai jam keltų didelį stresą. Amerikietis prieš nusileidimą Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) privačiu lėktuvu rado laiko nuskristi į Romą. Ten jis nusprendė nusipirkti picą.

„Užsinorėjau picos, todėl padariau trumpą sustojimą“, - aiškino J.Masvidalis.

Amerikiečiui per tris dienas dar reikės numesti 20 svarų (9,07 kg), kad jo kova dėl pasaulio čempiono diržo būtų patvirtinta. J.Masvidalis tikina, kad jau turi patirties, kaip reikia greitai numesti daug svorio, todėl dabartinė situacija jo nejaudina.

„Esu šiame sporte ilgą laiką. Tai ne pirmas kartas, kai per trumpą laikotarpį turėsiu numesti daug svorio. Kaip esu sakęs, Dievas prižiūri mane, todėl aš dėl nieko nesijaudinu“, - kalbėjo J.Masvidalis.

Amerikietis dar visai neseniai miegodavo savo 500 JAV dolerių vertės automobilyje ir stengėsi prasimušti kovinio sporto pasaulyje. J.Masvidalis 2007 m. netgi kovėsi „Playboy Mansion“ patalpose vykusiame „Strikeforce“ turnyre ir po truputį atkreipė į save dėmesį. UFC jis debiutavo 2013 m., bet į žvaigždes iškilo tik pernai.

J.Masvidalis gerokai praturėjo po kovos su Nate‘u Diazu, o dabar galės džiaugtis solidžiu uždarbiu ir už kovą su K.Usmanu. Nors amerikiečiui jau 35-eri, būtent dabar jis yra savo karjeros pike.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Neck
2020-07-08 10:58:31
Bomzas..
Atsakyti
Gamebred
2020-07-08 11:47:30
Bomzas tai tu lavonėli
dfghjk
2020-07-08 06:35:30
atrodo kad bando but kaip mcgregor:) dapiso visas mustyniu sportas tampa,kas geriau save geriau isreklamuos...
Atsakyti
?
2020-07-08 08:37:21
taip ir uždirbama šiais laikais niekaip kitaip, o ne tik būti geru pavyzdingu kovotoju ir nieko neuždirbti..
Opa
2020-07-08 15:36:47
Realiai ciuju tik pries kameras pakramte o uz kameru isspjove :DD this is bizniss :D