Rose Namajunas prieš Jessica Andrade | „Stop“ kadras

Rose Namajunas prieš Jessica Andrade | „Stop“ kadras

 Ankstyvą liepos 12 d. rytą Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyks kol kas įspūdingiausias šių metų MMA turnyras – „UFC 251“. Turnyro programoje numatytos net trys titulinės kovos, tačiau daugumai Lietuvos MMA sirgalių įdomiausia akistata įvyks dar prieš jas, kai į narvą žengs 28-erių Rose Namajunas (8-4). Lietuvių kilmės kovotoja sieks revanšo prieš taip pat 28-erių brazilę Jessicą Andradę (20-7).

Pirmoje tarpusavio kovoje R.Namajunas dominavo pusantro raundo, bet tuomet brazilė atliko itin retą veiksmą MMA narve – numetė varžovę galva žemyn ir tokiu būdu ją pasiuntė į nokautą. Yra manančių, kad brazilė tą kartą laimėjo per atsitiktinumą, bet ji tikina, kad taip gali galvoti tik sofos ekspertai.

„Iš pradžių tie komentarai mane kiek skaudino. Tai nebuvo atsitiktinumas, tai buvo ilgų treniruočių vaisius. Jau ilgą laiką atlikinėju tokius metimus. Darau tai treniruotėse, dariau tai prieš Claudią Gadelhą, Tecią Torres, Angelą Hill, todėl tai negalėjo būti tik sėkmė. Mane tie komentarai erzino, kol nepagalvojau, kas juos rašo. Juk tai tik sofos ekspertai, žmonės, kurie niekada nebuvo narve, kurie niekada negavo į galvą ir kurie nežino, kas yra sėkmė, o kas yra tavo treniruočių rezultatas. Nustojau sukti galvą dėl tų komentatorių ir pasakiau sau, kad į narvą grįšiu dar stipresnė“, - sakė J.Andrade.

Brazilė supranta, kad pirmoje kovoje pusantro raundo atrodė prasčiau už varžovę, todėl paruošė nemažai naujovių: „Pokyčių bus labai daug. Šį kartą kovai numatyti 3 raundai, o ne 5, todėl bus mažiau laiko prisitaikyti prie varžovės kovos stiliaus. Treniruotėse didelį dėmesį skyrėme apgaulingiems judesiams, aktyvesniam darbui kojomis. Nebepamatysite tos Jessicos, kuri stovi ir laukia varžovės smūgių, pamatysite nuolat judančią, daug spyrių ir rankų smūgių atliekančią kovotoją. Manau, kad viršysiu daugelio žmonių lūkesčius.“

J.Andrade su R.Namajunas tikėjosi susikauti pavasarį, bet tuomet lietuvių kilmės kovotojos širdies draugo Pato Barry giminėje du artimieji mirė užsikrėtę koronavirusu ir kova buvo atšaukta.

„Man viskas nebuvo taip blogai. Atvykau į Las Vegasą, praleidau kiek daugiau laiko JAV, pasimokiau anglų kalbos, buvau arčiau boso Dana White‘o. Rose dėl koronaviruso prarado du šeimos narius, o turnyras galiausiai apskritai buvo atšauktas. Man tai suteikė progą daugiau laiko padirbėti treniruotėse, patobulinti silpnąsias vietas. Dabar kova pagaliau įvyks ir aš būsiu pasiruošusi dar geriau nei prieš tai“, - pridėjo J.Andrade. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

matau
2020-07-07 13:07:23
kad rose kovos su kazkokiu diedu:)
Atsakyti
saulius
2020-07-07 14:16:46
kodėl diedas?eilinė brazilų lesbietė.
Tomas
2020-07-07 12:43:13
Gal dabar Andrade bus pasiruosusi ir laimes normaliai, bet sakyt kad ji pirma kova laimejo ne atsitiktinai tai ble :DDDD Namajunas butu aiskiai nokautavus ja jeigu nebutu nukritus ant galvos
Atsakyti
.
2020-07-07 12:56:42
Neleistinas tas metimas buvo