Modestas Bukauskas | „Stop“ kadras

Modestas Bukauskas | „Stop“ kadras

  Sausio mėnesį pirmuoju vyru iš Lietuvos, pasirašiusiu kontraktą su stipriausia MMA organizacija pasaulyje UFC, tapęs 26-erių metų Modestas Bukauskas jau liepos 15-ą dieną turėjo susikauti su Brazilijos kovotoju Viniciu Moreira, tačiau likus mažiau nei dviem savaitėms iki kovos buvo paskelbta, kad brazilas užsikrėtė koronavirusu.

Praėjus vos parai jau buvo aišku, kad prieš M.Bukauską stos 31-erių Graikijos kovotojas Andreasas Michailidis (12-3), kuris pergales įprastai iškovoja techniniais nokautais.

A.Michailidis buvo užsitikrinęs vietą būsimame „Dana White Contender Series“ šou. Jis yra iškovojęs tris pergales iš eilės, tačiau visus 2018 metus praleido be kovų.

Dar sausio mėnesį, kai M.Bukauskas pasirašė sutartį, žinojo, kad turnyrai Londone jau yra užpildyti, todėl buvo nusiteikęs, kad pirmoji jo kova organizacijoje įvyks vasarą.

Paskutinį kartą M.Bukauskas kovojo 2019 m. lapkritį, o nuo to laiko praėjo jau devyni mėnesiai. Ką lietuvis per šį laiką tobulino labiausiai?

„Tai dalykai, kurių įprastai nedarai treniruočių stovyklose, kai ruošiesi kovai ir akcentuoji specifinius dalykus bei nagrinėji savo varžovą. Tiesiog turėjome treniruočių sesijas su treneriais, tobulinome graplingo ir smūgiavimo judesius, valėme mano mintis. Norėjau dirbti su savimi, o kai karantino metu negalėjai niekur eiti ir matyti žmonių, tu dar labiau susitelki į save ir tai buvo puiku“, – sakė M.Bukauskas.

Pastaruoju metu pranešama apie vieno ar kito kovotojo teigiamą COVID-19 testą. Nors M.Bukauskas nežino, koks jausmas pamatyti, kad esi užsikrėtęs šiuo virusu, tačiau žino, koks jausmas netekti varžovo paskutinę akimirką. Visgi jis dėkingas savo vadybininkui, kad apie tai informavo be intrigų.

„Aš pats turėjau daug reikalų ir per daug apie nieką negalvojau, tačiau tada mano vadybininkas parašė žinutę, jog varžovas iškrito. Jis nepasakė kodėl, tačiau patikino, kad ieško naujo varžovo. Man patiko, kaip jis tai pranešė, nes jis žinojo, kad ras man naują varžovą ir tai nebus problema, o man nereikia per daug galvoti apie tą situaciją“, – pasakojo M.Bukauskas.

Ar V.Moreirą pakeitęs A.Michaillidis buvo pirmoji opcija pasirinkime?

„Taip. Verslas yra verslas, tu turi įveikti visus ir privalai prisitaikyti prie visų situacijų. Nors ruošiuosi specialiai kiekvienam varžovui, tačiau tai tik pataiso mano silpnybes ir sukelia sunkumų mano varžovams. Bet kaip jau esu sakęs anksčiau, aš kovosiu su visais, kuriuos man duos“, – sakė M.Bukauskas. „Esu labai patenkintas būsimu varžovu, ši kova mane dar labiau jaudina, nes dar nesu kovęsis prieš tokį smūgiuotoją, kuris taip pat yra puikus ir kitose srityse. Dėl mūsų kovojimo stilių ši kova taip pat labiau patiks ir sirgaliams“.

Koronaviruso pandemijos metu rengtuose UFC turnyruose Las Vegase nebūdavo nei vieno žiūrovo, tačiau Abu Dabyje tam tikras skaičius ypatingų asmenų galės stebėti turnyrus gyvai. Pasak M.Bukausko, tai tik padidins norą visus sužavėti, tačiau taip pat pripažino, kad įprastai įjungia „tunelio matymą“ ir negirdi, ką rėkauja sirgaliai.

Kaip savo debiutą UFC organizacijoje mato M.Bukauskas?

„Aš matau tik pergalę. Savo galvoje aš visada matau ti sėkmę ir nieką daugiau. Žmonės gali sakyti, kad reikia pasiruošti pralaimėjimui ar dalykams, kurie nevyks pagal planą, tačiau aš apie tai negalvoju. Tavo pasitikėjimas auga su kiekviena treniruote ir kova. Aš visada įsivaizduoju, kaip aš pribaigiu varžovą anksčiau laiko, nes tą labiausiai ir noriu padaryti. Galvoju, kad užbaigsiu kovą antrame raunde. Jis yra labai pavojingas, bet pergalė yra tai, apie ką aš galvoju žiūrėdamas į būsimą kovą. Jis – universalus kovotojas, bet aš esu geresnis“, – sakė M.Bukauskas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

sensation
2020-07-07 17:40:25
Kaip ten su tuo Misiuniu,ar ta kova su buhalteriu ivyko?
Atsakyti
:D
2020-07-07 17:52:09
Ne, buhalteris kovojo uzpraeita savaitgali o misiunas nuo turnyro nusimuilino nes tingejo sportuot
Bronius
2020-07-07 17:32:03
Per daug pizdelini , maziau kalbu daugiau darbu ! O tai busi kai misiunas su O laimejimu
Atsakyti
:D
2020-07-07 17:51:10
Misiūnas vps kazkoks influenceris instagrame o ne kovotojas. Jeigu jis kovotojas tai as cj balerūnas tada
Broniui
2020-07-08 12:04:43
Nu tu ir ufonautas lygini UFC dalyvi su instagramo ir KOK dalyviu :D