„Man United“
120 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
„Koebenhavn“
Gilbertas Burnsas | Scanpix nuotr.

Gilbertas Burnsas | Scanpix nuotr.

 Gilbertas Burnsas jau šį savaitgalį turėjo žengti į narvą ir „UFC 251“ turnyre susitikti su UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempionu Kamaru Usmanu. Vietoje to, dabar jis palaikys net aštuonerius metus (2012-2020) buvusį savo treniruočių partnerį.

G.Burnsas (19-3) ESPN pirmadienį patvirtino, kad iš kovos jis pasitraukė dėl penktadienį patvirtinto teigiamo COVID-19 testo. G.Burnsas teigė, kad pirmą kartą jis testavosi birželio 29-ą dieną Floridoje ir tada testas buvo neigiamas. Ketvirtadienį G.Burnsas skrido į Las Vegasą ir penktadienį turėjo persikelti į Jaso salą Abu Dabyje, tačiau tą rytą buvo informuotas apie teigiamą koronaviruso testą.

G.Burnsą likus vos savaitei iki turnyro pakeitė naują sutartį su UFC pasirašęs ir geresnes sąlygas sau išsiderėjęs Jorge Masvidalis (35-13).

„Jeigu J.Masvidalis laimės, pusvidutinio svorio kategorijos divizionas bus beprotiškas. Tai taps cirku. Jis kovos prieš Conorą McGregorą ar Nate‘ą Diazą. Nemanau, kad tada ši kategorija vystysis teisingai ir pirmasis ar antrasis reitingo kovotojas kausis dėl titulo. Jis tai sujauks, todėl tai dar viena priežastis, kodėl norėčiau, kad pergalę iškovotų K.Usmanas“, – ESPN sakė G.Burnsas.

G.Burnsas taip pat atskleidė, kad vienintelis simptomas, kurį jis jautė dėl COVID-19, buvo galvos skausmas. Du G.Burnso treneriai taip pat turėjo teigiamus testus, tuo tarpu jo jaunesnio brolio Herberto Burnso, kuris taip pat į Las Vegasą keliavo kartu su treneriais ir G.Burnsu, testas buvo neigiamas.

G.Burnsas atskleidė, kad UFC nurodymu, jis iš Las Vegaso į Floridą keliavo automobiliu. Dabar jis jaučiasi gerai ir yra su savo šeima bei bus karantine tol, kol koronaviruso testas neparodys neigiamo rezultato.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.