Carlosas Correa su žmona | Scanpix nuotr.

Carlosas Correa su žmona | Scanpix nuotr.

 Jau liepos 23 d. startuos naujasis stipriausios pasaulyje beisbolo lygos (MLB) sezonas. Dėl koronaviruso pandemijos jis sutrumpėjo kone trigubai, o komandos turės laikytis griežtų saugumo reikalavimų.

Tiesa, MLB, skirtingai nei NBA, MLS ir WNBA, nusprendė nekurti „burbulo“, o visos lygos komandos žais rungtynes savo stadionuose, tad rungtynės vyks net 27-iuose miestuose. Žaidėjai bus raginami griežtai laikytis visų saugumo reikalavimų, nes sprendimas nekurti „burbulo“ tik apsunkins galimos infekcijos kontrolę. Tuo tarpu MLB tikina, kad taip apsidraudžia nuo tokio atvejo, kai mieste, kuriame sukurtas toks „burbulas“, prasidėjus koronaviruso protrūkiui, lyga liktų be atsarginio plano. Žaidžiant 27-iuose miestuose, žadama reaguoti į koronaviruso židinius ir perkelti komandas iš „karštųjų taškų“ į kitus miestus, jei to prireiktų.

Hiustono „Astros“ žvaigždė Carlosas Correa, kalbėdamas su ESPN, atskleidė, kad jau bendravo su žmona Daniella ir tikisi, kad ši pasiaukos dėl jo ir atsisakys visų grožio procedūrų tol, kol truks sezonas. C.Correa tikisi, kad taip bus sumažinta galimybė užsikrėsti koronavirusu šeimos viduje.

„Žmona žino, kokia yra situacija. Aš jos prašau susilaikyti nuo nagų, plaukų ir visų kitų grožio procedūrų. Dabar ateina laikas beisbolo sezonui, turime visi susikoncentruoti į jį. Kai sezonas baigsis, tada bus galima tvarkytis nagus ir t.t. Žaidėjai supranta, ką turi daryti, kad šis sezonas įvyktų. Mes turime gyventi labai paprastu režimu: stadionas – namai ir atvirkščiai. Nueini į treniruotę ar rungtynes, grįžti namo, pailsi, vėl grįžti į stadioną ir taip visą sezoną. Jei laikysimės paprasto plano ir liksime atsakingi, tuomet galime sužaisti šį sezoną“, - aiškino C.Correa.

Beisbolo žvaigždės žmonai be grožio procedūrų gali tekti išbūti 3 mėnesius, mat MLB sezonas geriausioms komandos užtruks iki spalio pabaigos. „Astros“ žaidėjo žmona Daniella yra tituluota gražuolė. 2013 m. ji išrinkta gražiausia Teksaso valstijos paaugle, o 2016 m. laimėjo ir „Mis Teksasas“ titulą.

25-erių C.Correa MLB debiutavo 2015 m. ir kol kas visą karjerą praleido Hiustone. Pirmajame sezone jis tapo geriausiu Amerikos lygos naujoku, o 2017 m. jam buvo fantastiški – C.Correa tapo MLB čempionu, žaidė „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, o su Puerto Riko rinktine laimėjo „World Baseball Classic“ sidabrą bei buvo išrinktas į simbolinę čempionato komandą. Negana to, po pergalės MLB superfinale C.Correa dar ir pasipiršo dabartinei savo žmonai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.