Benas Askrenas | Scanpix nuotr.

Benas Askrenas | Scanpix nuotr.

 Amerikietis Jorge Masvidalis sutiko išgelbėti „UFC 251“ turnyro pagrindinę kovą ir šį savaitgalį susikaus su Kamaru Usmanu dėl pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo, jei tik visi jų koronaviruso testai bus neigiami.

J.Masvidalio sprendimas stoti į kovą nepatiko Benui Askrenui. Būtent B.Askrenas pernai vos per 5 sekundes pralaimėjo J.Masvidaliui, kuris tąkart pagerino greičiausio UFC nokauto rekordą. Dabar reklaminiuose „UFC 251“ klipuose suksis šis B.Askrenui itin nemalonus epizodas.

„Ech, dabar ištisai „twitter“ turėsiu matyti tą sumautą vaizdo įrašą. Tai taip erzina. Įsivaizduokite gėdingiausią savo gyvenimo momentą nepaliaujamai kartojamą „twitter“ tinkle. Masvidalis tikriausiai pralaimės šią kovą, bet gaus didelę sumą pinigų, kas jam yra svarbiausia. Jei jis pralaimės, tada jie susitars dėl revanšo ir leis Masvidaliui pilnai pasiruošti kovai“, - rašė B.Askrenas.

Beno Askreno žinutės | „Twitter“ nuotr.

Beno Askreno žinutės | „Twitter“ nuotr.

Po pergalės prieš B.Askreną J.Masvidalis pernai dar nugalėjo Nate‘ą Diazą, bet šis tokios gėdos nepatyrė ir džiaugėsi nauja pagrindine „UFC 251“ kova: „Tikros kovos yra geresnės kovos.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.