Mantas Atmanavičius | Organizatorių nuotr.

Mantas Atmanavičius | Organizatorių nuotr.

 Sekmadienį Mantas Atmanavičius Gaujos upės rėvoje iškovojo dvi antrąsias vietas baidarių K1 vyrų ir kanojų C1 vyrų klasėse suaugusiųjų amžiaus grupėje. 

Šiemet pirmose tarptautinėse baidarių slalomo varžybose Valmieroje dalyvavo atstovai iš keturių šalių: Lietuvos, Estijos, Slovakijos ir Latvijos. Gausus dalyvių skaičius lėmė atkaklias kovas dėl vietų ant pakylos.

Kitose amžiaus grupėse lietuviai taip pat pelnė medalius:

C1 moterų kanojų klasėje suaugusiųjų amžiaus grupėje II vietą laimėjo Veronika Šalaševičiūtė-Turbinova

C1 moterų kanojų klasėje U-18 amžiaus grupėje I vietą laimėjo Veronika Šalaševičiūtė-Turbinova

C1 vyrų kanojų klasėje U-18 amžiaus grupėje III vietą laimėjo Aurimas Kuodis

C1 vyrų kanojų klasėje U-16 amžiaus grupėje III vietą laimėjo Rimantas Pumputis

C1 vyrų kanojų klasėje U-14 amžiaus grupėje I vietą laimėjo Visvaldas Pumputis

K1 vyrų baidarių klasėje U-16 amžiaus grupėje III vietą laimėjo Augustas Drazdas

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 02 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United