Jorge Masvidalis | Scanpix nuotr.

Jorge Masvidalis | Scanpix nuotr.

 35-erių amerikietis Jorge Masvidalis ilgą laiką viešai reiškė savo nepasitenkinimą UFC finansiniais pasiūlymais ir įsivėlė į žodžių karą su Dana White‘u.

Dėl nesutarimų su organizacija jis užleido vietą Gilbertui Burnsui, kuris turėjo kautis dėl pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo su nigeriečiu Kamaru Usmanu. Visgi, G.Burnsas užsikrėtė koronavirusu likus kiek daugiau nei savaitei iki kovos, o UFC ėmė desperatiškai ieškoti, kas jį galėtų pakeisti.

Tuomet organizacijos vadovų akys vėl nukrypo į J.Masvidalį. Šį kartą UFC jam pateikė kur kas geresnį pasiūlymą, kuriam amerikietis neatsispyrė. Jis ne tik sutiko per savaitę pasiruošti kovai su K.Usmanu, bet ir pasirašė naują ilgalaikį kontraktą.

„Esu labai laimingas. Galėsiu sumalti Kamaru veidą ir dar gausiu už tai pinigus. Aš suprantu, kodėl jie nenorėjo man duoti didelės garantuotos pinigų sumos, bet nesupratau, kodėl jie nesutiko skirti didesnio procento nuo „pay-per-view“ pardavimų. Dabar, atėjus beprotiškam laikotarpiui, jie pakeitė savo nuomonę ir aš gavau beveik tokį pasiūlymą, kokio ir norėjau. Dabar judame tinkama linkme. Jie turės man mokėti adekvačias sumas. Kitu atveju, aš vėl likus 6 dienoms iki kovos pasiūlysiu savo paslaugas ir tada jie man privalės mokėti deramą atlygį. Atrodo, kad tokia schema visai neblogai veikia“, - juokėsi J.Masvidalis.

Amerikiečiui 2019 m. buvo geriausi karjeroje. Jis nokautavo Darreną Tillą, tuomet per 5 sekundes „išjungė“ Beną Askreną ir pagerino greičiausio UFC nokauto rekordą, o metus baigė pergale prieš Nate‘ą Diazą ir iškovotu „kiečiausio močkrušio“ diržu.

J.Masvidalis pripažino, kad dabar nėra tokioje formoje kaip kovoje prieš B.Askreną, tačiau tikina, kad yra pajėgus nugalėti K.Usmaną, nors prieš tai jo dar laukia nelengvas svorio metimas.

„Jei klausi, ar esu geros formos, tai pasakysiu taip: nesu tokios formos kaip kovoje su Askrenu ar Tillu, bet prieš mane šį kartą pastatytas kažkoks valkata. Aš tikrai esu pakankamai geros formos, kad jam nukirsčiau galvą ir jį pakrikštyčiau“, - rėžė J.Masvidalis.

Amerikietis patikino, kad šeštadienį svėrė 192 svarus (87,09 kg). Tai reiškia, kad iki penktadienio svėrimų jam reikia numesti 22 svarus (9,98 kg). Įprastai J.Masvidaliui 170 svarų (77,11 kg) riba nėra problema, nes jis dalį karjeros kovėsi ir 155 svarų (70,31 kg) kategorijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų