Cristiano Ronaldo ir Maurizio Sarri | „Twitter“ nuotr.

Cristiano Ronaldo ir Maurizio Sarri | „Twitter“ nuotr.

 Cristiano Ronaldo Italijos „Serie A“ pirmenybėse pagaliau pelnė įvartį laisvu smūgiu, o jo atstovaujama Turino „Juventus“ 4 – 1 nugalėjo „Torino“ ekipą. C.Ronaldo pelnė trečiąjį „Juventus“ įvartį šiose rungtynėse bei pasižymėjo 25-ą kartą šiame sezone. Portugalas atsilieka keturiais įvarčiais nuo „Lazio“ puolėjo Ciro Immobile, kuris „Serie A“ pirmenybėse šiuo metu yra rezultatyviausias.

Įvartis, pelnytas laisvu smūgiu, buvo 46-as C.Ronaldo karjeroje, tačiau tik pirmasis per beveik dvejus metus atstovaujant „Juventus“ komandai. Viso Italijoje C.Ronaldo yra atlikęs 43 tokius bandymus.

Tiesa, po šių rungtynių buvo diskutuojama ne tik apie šį epizodą, bet ir apie kitą momentą, kuriame C.Ronaldo bendravo su treneriu Maurizio Sarri. Šis, išklausęs trenerio nurodymus, tik užvertė akis aukštyn, aiškiai parodydamas, ką mano apie jo žodžius. Internete šis įrašas greitai pasklido ir jau buvo peržiūrėtas beveik milijoną kartų.

Praėjusią savaitę panašia reakcija pasižymėjo ir Lionelis Messi. Argentinietis tada tiesiog nusisuko nuo trenerio Edero Sarabios, kuomet pastarasis bandė jam kažką pasakyti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.