Gargždų „Bangos“ merginos | J.Riekašienės nuotr.

Gargždų „Bangos“ merginos | J.Riekašienės nuotr.

Sekmadienį Lietuvos moterų A lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose pergales šventė Gargždų „Banga“ ir MFA „Žalgiris – MRU“.

„Bangos“ futbolininkės namuose 4:1 palaužė Utenos „Utenio“ merginas ir iškovojo ketvirtąją sezono pergalę.

„Bangos“ merginos ne itin susikaupusios pradėjo dvikovą su viešniomis iš Utenos – jau per pirmas kelias minutes varžovės turėjo dvi puikias progas pasižymėti. Laimei, vieną kartą „Utenio“ puolėja nepataikė į vartus, o antrą kartą komandą išgelbėjo V.Jurgaitytė.

36 minutę „Banga“ pasinaudojo varžovių klaidomis. Pakėlus kampinį kamuolys atšoko A.Bernotaitei, po kurios smūgio keliu kamuolys netikėta trajektorija nusileido varžovių vartininkei už nugaros.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar viena grubia „Bangos“ gynėjų klaidą. Trečiąja dovana uteniškės pasinaudojo – L.Vaitukaitytė įveikė V.Jurgaitytę ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Tačiau tai buvo viskas, ką viešnioms pavyko nuveikti – vėliau aikštėje karaliavo „Banga“ ir L.Gedminaitė, netrukus sugrąžinusi persvarą gargždiškėms, o vėliau ją ir padidinusi. Baigiantis rungtynėms L.Gedminaitė dar du kartus įveikė varžovių vartininkę.

Ketvirtoji merginų pergalė leido „Bangai“ įsitvirtinti trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Tuo metu MFA „Žalgiris – MRU“ merginos net 8:0 sutriuškino ŠSG-FA „Šiaulių“ merginas.

Net penkis įvarčius viešnioms pelnė Ugnė Lazdauskaitė, o po įvartį pridėjo Ana Cheminava ir Gabija Gedgaudaitė. Dar vienas įvartis į šeimininkių vartus krito nuo jų pačių.