Sebastianas Vettelis | Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį dramatiškose Austrijos GP lenktynėse vokietis Sebastianas Vettelis („Ferrari“) desperatiškai bandė aplenkti Carlosą Sainzą („McLaren“), apsisuko trasoje ir nukrito į rikiuotės galą. Vokietis galiausiai finišavo vos 10-as tarp 11 distanciją įveikusių pilotų.

„Džiaugiuosi, kad apsisukau tik kartą, nes šiandien buvo labai sunku. Norėjau priartėti prie „McLaren“ bolido, ten tikriausiai buvo Carlosas, bet man nebeliko vietos, praradau bolido galo kontrolę ir apsisukau. Tiesą pasakius, bolido galą buvau „praradęs“ ir dar keletą kartų. Kaip jau sakiau, esu laimingas, kad apsisukau tik kartą. Bolidą buvo labai sunku vairuoti, padariau viską, ką galėjau. Saugos automobilis mums šiek tiek padėjo. Lenktynės buvo linksmos, tik rezultatas ne toks, kokio norėjau“, - sakė S.Vettelis.

Vokietis po šio sezono paliks „Ferrari“, o jį pakeis būtent C.Sainzas, su kuriuo ir susidūrė S.Vettelis.

Beje, šeštadienį S.Vettelis draugiškai šnekučiavosi su „Red Bull“ vadovais. Ši komanda 2021 m. sezonui vis dar turi laisvą vietą šalia Maxo Verstappeno. Tiesa, spėjama, kad ją užims ne S.Vettelis, o dabartinis „Red Bull“ pilotas tailandietis Alexanderis Albonas.

FIA, pamačiusi S.Vettelio pašnekesius su „Red Bull“, perspėjo visus, kad būtina laikytis saugumo reikalavimų, mažinant koronaviruso riziką. FIA užkliuvo tai, kad S.Vettelis su „Red Bull“ atstovais nesilaikė saugaus atstumo ir bendravo be kaukių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.