Janas Nevoina | fkriteriai.lt nuotr.

Janas Nevoina | fkriteriai.lt nuotr.

Praėjusi savaitė „Riterių“ klube buvo karšta – sekmadienį po skaudaus pralaimėjimo atsistatydino vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas, dar po penkių dienų klubą paliko ilgametis direktorius Virmantas Lemežis. Dalis futbolo bendruomenės šiuos pasitraukimus bando susieti, tačiau klubo prezidentas Janas Nevoina tai kategoriškai neigia.

„Virmantas apie savo planus pranešė dar prieš du mėnesius. Tuomet buvo karantinas, komanda nežaidė jokių rungtynių, todėl apie galimą Mindaugo pasitraukimą nebuvo jokios kalbos. Apskritai, tiek Virmanto, tiek Mindaugo pasitraukimai įvyko jų pačių iniciatyva, vien dėl to jie negali turėti nieko bendra“, – paaiškino J. Nevoina.

Po pralaimėjimo „Žalgiriui“ 0:7, klubo iniciatyva buvo atliktas tyrimas dėl galimai parduotų rungtynių. Penktadienį sulaukta atsakymo, jog pinigų srautai toje dvikovoje buvo įprastiniai, todėl įtarimai dėl nelegalių lažybų nėra pagrįsti.

„Tai džiugiausia savaitės naujiena. Tie, kas mane pažįsta, žino, kokia skaudi man ši tema“, – tyrimo rezultatus komentavo J. Nevoina ir pridūrė, kad jau vakar Marijampolėje matytas vaizdas aikštėje nuteikė kitaip – komanda buvo susikoncentravusi ir grįžusi į save, kovojo garbingai.

Dešimt metų klube pradirbęs V. Lemežis savo sprendimą motyvuoja nuovargiu bei noru pailsėti. Jo funkcijas klube jau kuris laikas yra perėmęs Vladimiras Buzmakovas. Klubas anksčiau pranešė, kad pasitraukus M. Čepui, komandos laikinuoju treneriu tapo Vaidas Sabaliauskas.

„Mes į trenerį dėjome dideles viltis, tikėjome, kad jam pavyks pačiam išlipti iš nesėkmių ruožo. Mindaugas nusprendė kitaip – tai yra jo pasirinkimas. Kas toliau? Ieškome trenerio, tačiau niekur neskubame. Kai rasime tinkamą kandidatą, visi jūs tikrai sužinosite. Lygiai tą patį galiu pasakyti apie žaidėjus – pasikeitimų bus.

Ieškodamas pozityvo šioje situacijoje, noriu pasidžiaugti, kad šitie, pavadinkime, nesklandumai išlindo dabar, o ne rugpjūtį, kai startuos UEFA Europos lygos atranka“, – pokalbį užbaigė J. Nevoina. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Laurius
2020-07-06 15:25:36
o tai kaip reikalai su algom? :)
Žaidėjai davė signalą ne treneriui.treneris atsidūrė netinkamoje vietoje, netinkamu laiku,su netinkamais zmonemis. deja. bet, taciau.
Atsakyti
Vilnietis tikras
2020-07-08 15:14:43
Bet tai zaidejai ir patys geri - jau eile metu tas pats, pernai tai isvis nupjove algas iki minimaliu, o vietoje to, kad skirstytis, daug ju dar ir siems metams liko. Aisku prikabino jiems makaronu, kad tipo viska ismokes, tai ir patikejo, kvaileliai...
Netikram
2020-07-06 13:40:42
Futbolo megejui.Tikras futbolo megejas tik dziaugtusi kad Lt padangej atsifastj nauju klubu kurie remiasi vietiniais zaidejais ir sudaro rimta konkurencija kitiems klubams kuriuose zaidzia 1-2 lietuviai.Tuo labiau lyga sudaro 8 komandos.Minusas didelis tau
Atsakyti
Vilnietis tikras
2020-07-06 12:31:20
Na o ka tas vargsas priesinsultinis senelis dar gali pasakyti?... :( Bet vat nesugebejo rasti jegu prisipazinti, kad prisidirbo, nerades palaikymo Trakuose ir pradejes cia ta Vilniaus avantiura. "Klubas" be namu, be sirgaliu, be istorinio pagrindo ir zinoma be ateities... :(
Atsakyti
ex treneris
2020-07-06 10:28:57
Pagarba TRENERIUI,VISU PIRMIAUSIA.SSSSS TIE MILIJONAI,DAUG TOKIU BUVO,PABAIGA LIUDNA IR BE PAGARBOS.
Atsakyti
Protas
2020-07-06 09:19:43
Srautai)))))) niekas nematys jokiu srautu, jei asilo kepures neprides rankos))))
Atsakyti