Billy Joe Saundersas | Scanpix nuotr.

Billy Joe Saundersas | Scanpix nuotr.

 Dar 2014 m. britas Billy Joe Saundersas (29-0) įtemptoje 12 raundų kovoje skirtingu teisėjų sprendimu (113:116, 115:114, 115:113) įveikė tautietį Chrisą Eubanką jaunesnįjį (29-2) ir laimėjo tiek britų federacijos, tiek Europos vidutinio svorio kategorijos čempiono diržus.

30-metis B.J.Saundersas šiemet turėjo susikauti su pačiu Sauliu „Canelo“ Alvarezu, bet dėl koronaviruso pandemijos kovą teko nukelti. Neseniai britas pareiškė, kad apskritai traukiasi iš derybų, nes negali suorganizuoti pilnavertės treniruočių stovyklos.

Buvusį jo varžovą Ch.Eubanką jaunesnįjį toks pasiteisinimas pribloškė: „Jis negali pasiruošti kovai su „Canelo“ per 2 mėnesius? Aš tokiai kovai pasiruoščiau per 2 dienas. Tikriausiai Billy Joe organizmas per 2 mėnesius nespės pašalinti viso dopingo, todėl jis turėjo trauktis. Turbūt vėl grįš prie moterų mušimo.“

B.J.Saundersas netrukus atsikirto buvusiam priešininkui: „Aš naudoju tik viagrą, kai reikia išniekinti tavo mamos užpakalį.“

S.Alvarezas į ringą norėtų grįžti rugsėjo 12 d., bet lieka neaišku, ar bus spėta jam surasti bent kiek žinomesnį varžovą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

..
2020-07-06 01:27:21
Taip šneka pasaulio čempionas apie motinas kitu ir rodo jaunimui toki pavyzdi kaip vaikas daržely, tikiuosi suvarys ta gaidi anksciau ar veliau.
Atsakyti