Khaddi Sagnia | Instagram.com nuotr

Khaddi Sagnia | Instagram.com nuotr

 Lengvosios atletikos sezonas, kurį gerokai sujaukė koronaviruso pandemija, po truputį įsibėgėja. Šeštadienį Švedijoje surengtose varžybose buvo galima išvysti daug žinomų sportininkų.

Vyrų šuolių su kartimi rungtyje geriausią sezono rezultatą pasaulyje pasiekė Armandas Duplantis. 20-metis talentas trečiu bandymu įveikė 5,94 m aukštį. Iki tol jo geriausias sezono rezultatas siekė 5,86 m, o dabar švedas pasaulio reitinge aplenkė du amerikiečius – Jacobą Wooteną (5,90) ir Mattą Ludwigą (5,90).

Moterų šuoliuose su kartimi favoritė Angelica Bengtsson nesugebėjo įveikti net ir pradinio aukščio – 4,45 m. Iš trijų rungties dalyvių sėkmingai šoko tik Michaela Meijer, kuriai užteko 4,60 m rezultato pergalei.

Moterų šuolių į tolį rungtyje pasirodė pasaulio reitingo lyderė Khaddi Sagnia (6,81 m). Visgi, šį kartą švedei tokio aukšto rezultato pasiekti nepavyko. Ji nugalėjo su 6,64 m šuoliu, bet sulaukė daug kritikos iš ekspertės Veronicos Eriksson.

„Khaddi šiandien turbūt reikėjo tiek sekstanto, tiek GPS, kad ji surastų atsispyrimo lentelę. Ji darė tokias klaidas, kokias matome tik jaunimo varžybose“, - sakė V.Eriksson.

Tuo tarpu K.Sagnia iš tokios kritikos tik pasijuokė. Švedė beveik visus 2019 m. gydėsi sunkią traumą, o oro sąlygos šeštadienio varžybose buvo labai nepastovios.

„Tai tik sezono pradžia, man dar trūksta varžybinės praktikos. Šiandien oro sąlygos buvo labai keistos. Pradėjus šokinėti pūtė priešpriešinis vėjas, vėliau situacija kardinaliai pasikeitė ir teko šokti vėjui pučiant į nugarą. Buvo sunku prie to prisitaikyti“, - sakė K.Sagnia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.