Chabibas Nurmagomedovas ir Ramzanas Kadyrovas | „Stop“ kadras

Chabibas Nurmagomedovas ir Ramzanas Kadyrovas | „Stop“ kadras

 Penktadienį MMA bendruomenę sukrėtė žinia, kad itin žymus 57-erių metų treneris iš Rusijos Abdulmanapas Nurmagomedovas mirė nuo koronaviruso sukeltų komplikacijų.

A.Nurmagomedovo laidotuvės greitai buvo surengtos jo gimtajame Kirovulo kaime. Laidotuvės buvo kuklios, į jas kviesti tik artimiausi Nurmagomedovų šeimos bičiuliai, tarp kurių ir Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas.

Nurmagomedovų šeima prieš laidotuves išplatino pranešimą, kad į neplūstų į kaimą atsisveikinti su Abdulmanapu. Dėl koronaviruso rizikos paprašyta išreikšti užuojautą telefonu ar internetu.

„News095“ „instagram“ kanalas paviešino vaizdus iš A.Nurmagomedovo laidotuvių bei jo sūnaus, UFC lengvo svorio kategorijosčempiono Chabibo Nurmagomedovo padėką R.Kadyrovui.

„Labai tau dėkojame. Mes padarėme viską, kas buvo mūsų galioje. Labai svarbu tai atsiminti. Ši nelaimė galbūt suvienys mūsų žmones. Visagalio planai negali būti pakeisti“, – sakė C.Nurmagomedovas.

View this post on Instagram

Глава ЧР Рамзан Кадыров вчера ночью, в сопровождении своих ближайших соратников посетил Кироваул РД, что бы почтить память и выразить соболезнования родным и близким Абдулманапа Нурмагомедова. Кадыров отметил, всеобщее уважение, которое имел Абдулманап и его большие заслуги в развитии спорта. Он сказал, что с первых дней были на связи с родственниками и очень надеялись на его скорейшее выздоровление. Хабиб Нурмагомедов поблагодарил Кадырова, за визит и почтение к своему отцу. Также он выразил благодарность за помощь, которую Кадыров оказал в переводе его отца в Московскую клинику и дальнейшее лечении. «Предначертанное Всевышним не изменить, на все его воля! Хвала Аллаху» сказал Хабиб Нурмагомедов. Пусть Аллах простит все его грехи и обрадует раем! #абдулманапнурмагомедов #хабибнурмагомедов #кадыров #кироваул #похороны #соболезнование

A post shared by 🌐НОВОСТНОЙ ПОРТАЛ🌐 (@news095) on

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

:)
2020-07-05 14:12:50
Juokingiausia tai kad zmones, galvoja kad tuos juodos kaukes is ebey tikrai apsaugo nuo uzsikretimo pavojaus, kaip medicinines kaukes dar klausimas kiek istikro apsaugo. Todel nenuostabu kad zmones serga ir mirsta, kaip taip apdairiai ziuri i viska..
Atsakyti