„Man United“
120 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
„Koebenhavn“

Prasidėjo derybos dėl K.Usmano ir J.Masvidalio kovos „UFC 251“ turnyre J.Masvidalis atliko COVID-19 testą (2)

2020.07.05 08:28
Jorge Masvidalis | Scanpix nuotr.

Jorge Masvidalis | Scanpix nuotr.

  Itin intriguojanti artėjančio „UFC 251“ turnyro pagrindinė dvikova tarp Gilberto Burnso ir UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempiono Kamaru Usmano buvo atšaukta dėl teigiamo G.Burnso koronaviruso testo.

Išgirdę apie G.Burnso problemas, abu artimiausi jo persekiotojai UFC reitinge – Colby Covingtonas bei Jorge Masvidalis – parašė žinutes „twitter“ tinkle ir taip, anot „MMA Fighting“, pasisiūlė kautis su K.Usmanu dėl pasaulio čempiono diržo.

Praėjus mažiau nei parai po šių žinučių ESPN skelbia, kad prasidėjo naujos derybos – liepos 11-ą dieną bandoma surengti K.Usmano ir J.Masvidalio dvikovą.

ESPN žurnalistas Arielis Helwani praneša, kad derybos dar toli nuo pabaigos, tačiau abi pusės tiki, kad kova gali įvykti.

J.Masvidalio vadybininkas Malki Kawa pasidalino ir nuotraukomis, kuriose įamžintas kovotojas, atlikęs skubos tvarka padarytą COVID-19 testą.

Jau anksčiau buvo norima surengti šią dvikovą, tačiau J.Masvidalis ir UFC pastaruosius du mėnesius itin nesutarė dėl kovos sąlygų. Galų gale UFC nusprendė atsitraukti nuo tokių derybų ir suteikė G.Burnsui, neseniai įveikusiam Tyroną Woodley, progą iškovoti titulą.

Vėliau J.Masvidalis gerokai kritikavo UFC dėl jų verslo praktikos ir teigė, kad jų santykiai greičiausiai kurį laiką bus nutrūkę.

Jeigu visgi K.Usmano ir J.Masvidalio kova neįvyks, „UFC 251“ turnyre vis tiek išvysime dvi titulines kovas: dėl puslengvio svorio kategorijos čempiono diržo susikaus Alexanderis Volkanovski ir Maxas Holloway, o dėl laisvojo lengviausio svorio kategorijos titulo susitiks Piotras Janas ir Jose Aldo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Remas
2020-07-05 11:28:09
Jei kova įvyks, tai Masvidalis pateisins savo BMF vardą. :)
Atsakyti
patarimas
2020-07-05 10:55:52
Pries talpindami straipsni visu pirma perskaitykite ji patys.
Atsakyti