„Jazz“
I kėlinys, 8 min.
14
:
16
Atsinaujins po sek
„Grizzlies“
Abdulmanapas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Abdulmanapas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 Dailiojo čiuožimo legenda Irina Rodnina, patekusi į Dūmą dar 2007 m. su Vladimiro Putino partija, savitai pasisakė apie Abdulmanapo Nurmagomedovo mirtį.

„Aš esu klasikinių sporto šakų atstovė – atsiprašau, bet muštynės ne man. Visgi, tai nepaneigia fakto, kad mus paliko pagarbos vertas žmogus. Aš žinau, kiek jis pasiekė. Kovos menai yra kaukaziečių ir Azijos šalių kultūrinis kodas, o mes neturime teisės nurodinėti, kas yra teisinga, o kas – ne. Jis gyveno pagarbos vertą gyvenimą, užaugino gerą sūnų ir buvo pavyzdys daugeliui. Gaila, kad jis mus paliko taip anksti.

Manau, kad jo mirtis bus pavyzdys daugeliui. Jei jums pasakė, kad reikia nešioti kaukes, pirštines, naudoti dezinfekcinį skystį ir kuo daugiau laiko praleisti namuose, tai civilizuotas žmogus turi laikytis šių nurodymų. Ar tai yra pavyzdys, kad tam tikri gyvenimo apribojimai negali būti panaikinti? Šiuo atveju reikia klausyti specialistų ir virusologų“, - aiškino I.Rodnina.

I.Rodnina – viena geriausių čiuožėjų istorijoje. Porų varžybose ji tris kartus tapo olimpine čempione, net 10 kartų iš eilės laimėjo pasaulio čempionatą, o dar 11 kartų tapo Europos čempione.

Anksčiau net ir Chabibas Nurmagomedovas skelbė, kad jo tėvas nugalėjo koronavirusą, tačiau jis sukėlė komplikacijas ir pažeidė A.Nurmagomedovo širdį bei smegenis. Skelbta, kad gydytojai buvo išgydę A.Nurmagomedovo širdį, tačiau jo smegenų funkcijų nebegalėjo atstatyti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

To mm
2020-07-05 12:56:14
Tavo vietoje patyleciau...
Atsakyti
seip
2020-07-04 22:43:37
gan daug perskaiciau bet ties tuo reikia klausyti specialystu nebeskaiciau
Atsakyti
Mm
2020-07-05 09:13:00
Is kur tokiu lopu atsiranda,kad keliu zodziu sakinyje sugeba 3 rasybos klaidas padaryt.ir siaip raso su ei