Jimmie Johnsonas | Scanpix nuotr.

Jimmie Johnsonas | Scanpix nuotr.

 „Hendrick Motorsports“ pranešė, kad „Nascar“ legenda 44-erių amerikietis Jimmie Johnsonas užsikrėtė koronavirusu. Jis tapo pirmu „Nascar“ lenktynininku, užsikrėtusiu koronavirusu.

Dėl šio viruso J.Johnsonas negalės dalyvauti sekmadienį vyksiančiose „Brickyard 400“ lenktynėse, o jį pakeis Justinas Allgaieris. Tai reiškia, kad nutrūks įspūdinga J.Johnsono serija. Jis startavo net 663-iose „Nascar Cup Series“ lenktynėse iš eilės. Tai – rekordas tarp karjeras dar tęsiančių lenktynininkų.

„Man svarbiausia yra artimųjų ir komandos draugų saugumas bei sveikata. Per karjerą niekada nepraleidau lenktynių ir neabejoju, kad bus labai sunku jas stebėti iš šalies. Esu labai nusivylęs, kad viskas taip susiklostė, bet garantuoju, kad sugrįšiu į trasą pasiruošęs kovoti dėl pergalių ir dėl vietos atkrintamosiose varžybose“, - sakė J.Johnsonas.

J.Johnsonas nuo 2006 m. iki 2010 m. buvo nenugalimas „Nascar“ čempionate. 5 čempiono titulai iš eilės – visų laikų „Nascar“ rekordas. Čempionu J.Johnsonas tapo ir 2013 m. bei 2016 m. Su 7 titulais per karjerą jis dalinasi visų laikų rekordininko poziciją kartu su Richardu Petty bei Dale‘u Earnhardtu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.