:
0
Atsinaujins po sek
„Roma“

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje 5 – 2 nugalėjo „Bournemouth“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Junioras Stanislas 16-ąją minutę vaikiškai „išmaudęs“ Harry Maguire‘ą pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Bournemouth“ į priekį 1:0.

Masonas Greenwoodas 29-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Marcusas Rashfordas 35-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Man Utd“ naudai 2:1.

Anthony Martialis per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padidino „Raudonųjų velnių“ pranašumą 3:1.

Joshua Kingas pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir sušvelnino rungtynių rezultatą 2:3.

M.Greenwoodas 54-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 4:2.

Bruno Fernandesas 59-ąją minutę baudos smūgio metu nuginklavo vartininką ir padidino „Man Utd“ pranašumą 5:2.