Aleksandras Jemeljanenka ir Magomedas Ismailovas | Instagram.com nuotr

Aleksandras Jemeljanenka ir Magomedas Ismailovas | Instagram.com nuotr

 Jau liepos 24 d. Maskvos VTB arenoje (Rusija) įvyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „ACA 107“. Jį vainikuos skandalingasis 38-erių rusas Aleksandras Jemeljanenka (28-7-1), kovosiantis prieš 34-erių tautietį Magomedą Ismailovą (15-3-1).

A.Jemeljanenka prieš kovą nusprendė pagąsdinti savo varžovą ir į ranką pasiėmė kūjį: „Tiek iš dešinės, tiek iš kairės gausi smūgius kaip iš geležinio kūjo. Liepos 24 d. sumalsiu tavo pliką galvą. Daužysiu tavo galvą ant priekalo. Ruoškis, pliki, ruoškis.“

M.Ismailovo tokie pareiškimai neišgąsdino: „Saša, iš natūros tu tik pyragėlis. Pyragėlis su bulvėmis. Grynas pyragėlis. Organizatoriams prieš liepos 24 d. kovą turiu tik vieną prašymą – padėkite prie narvo puodelį arbatos.“

A.Jemeljanenka tokios rimtos MMA kovos neturėjo nuo 2018 m. rugpjūčio. Pernai rusas kovėsi tik kartą, kai ringe pagal bokso taisykles triuškino galiūną Michailą Kokliajevą. M.Ismailovas 2019 m. turėjo dvi rimtas kovas ACA organizacijoje ir abi jas laimėjo. Rusas MMA narve yra nenugalėtas nuo 2014 m. balandžio ir turi 9 pergalių seriją. A.Jemeljanenka paskutinį pralaimėjimą patyrė dar prieš atsisėsdamas į kalėjimą – 2014 m. sausį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.