Maxas Holloway ir Alexanderis Volkanovskis | Scanpix nuotr.

Maxas Holloway ir Alexanderis Volkanovskis | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą liepos 12 d. rytą Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyks „UFC 251“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras. Puslengvio svorio kategorijoje laukia revanšinė dvikova tarp dabartinio čempiono 31-erių australo Alexanderio Volkanovskio (21-1) ir 28-erių amerikiečio Maxo Holloway (21-5).

Po to, kai brazilas Gilbertas Burnsas užsikrėtė koronavirusu ir Kamaru Usmanas liko be varžovo, tikėtina, kad A.Volkanovskio ir M.Holloway akistata taps pagrindine vakaro kova. Situacija pasikeistų tik tuo atveju, jei K.Usmanui skubiai būtų rastas naujas varžovas, bet tokia tikimybė – menka.

„Tai visada buvo tikroji pagrindinė vakaro kova. Daugelis žmonių taip manė ir dabar ši kova bus savo vietoje. Mes su komanda leidimą palikti Australiją gavome likus tik 6 valandoms iki skrydžio. Komanda ilgą laiką tai slėpė nuo manęs, nenorėdama manęs nervinti. Galiausiai jie viską sutvarkė. Reikėjo kreiptis į Abu Dabio valdžią, kad galėtume išskristi“, - pasakojo A.Volkanovskis.

Australo varžovas M.Holloway neseniai pareiškė, kad visą stovyklą treniravosi vienas, su treneriais bendravo virtualiai, neturėjo nė vieno treniruočių partnerio ir sparingo, tačiau A.Volkanovskis tokiomis kalbomis netiki.

„Netikiu tuo. Tai mėšlas. Nežinau, ar jis taip kalba, norėdamas kažką nuslėpti, ar ne, bet tikrai netikiu, kad jis neturėjo nė kiek normalių treniruočių. Mes patys kreipėmės į šalies valdžią, kad gautume leidimą treniruotis. Aš bet kuriuo atveju ruošiausi kovai su geriausios formos Maxu“, - pasakojo A.Volkanovskis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų