Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

 Austro Dominico Thiemo (ATP-3) tėvas Wolfgangas Thiemas pareiškė, kad visuomenė nepelnytai kritikuoja Novaką Djokovičių dėl jo surengto Adrijos turo turnyro, tapusio koronaviruso židiniu.

„Aš nesidžiaugiu tuo, kas įvyko Adrijos turo turnyre, bet dėl to pasmerkti Djokovičių ir aiškinti, kad jis susimovė, man atrodo pernelyg nerimta. Aišku, tie šokiai naktiniame klube nebuvo geras pasirinkimas, bet, išskyrus tą atvejį, Djokovičius nepadarė praktiškai nieko blogo. Tiesiog jie šiek tiek atsipalaidavo ir pasijautė euforijoje, gavę leidimą rengti turnyrą“, - aiškino W.Thiemas.

N.Djokovičiaus tikslas Adrijos turo turnyruose buvo surinkti paramos onkologinei vaikų ligoninei. W.Thiemas mano, kad tai yra toks svarbus tikslas, vardan kurio galima prisiimti riziką dėl kelių naujų koronaviruso atvejų.

„Aš pateisinčiau kelis naujus koronaviruso atvejus su sąlyga, kad tai mums padėtų surinkti keletą papildomų tūkstančių eurų vaikų onkologinei ligoninei“, - pareiškė W.Thiemas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.