Justinas Gaethje | Organizatorių nuotr.

Justinas Gaethje | Organizatorių nuotr.

 Sukrečiančios naujienos penktadienį atskriejo iš Rusijos – pranešta apie 57-erių Abdulmanapo Nurmagomedovo mirtį Maskvos ligoninėje.

Velionio sūnus ir auklėtinis Chabibas Nurmagomedovas rugsėjį turėtų ginti UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš amerikietį Justiną Gaethje, bet dabar neaišku, ar jis nenuspręs pakeisti savo planų. Pats J.Gaethje penktadienį „twitter“ tinkle išreiškė užuojautą čempionui.

„Plyšta širdis, išgirdus naujienas apie legendinį Abdulmanapą Nurmagomedovą. Užjaučiu tave, Chabibai. Tavo tėvas šį pasaulį paliko pilna širdimi pasididžiavimo, nes žinojo, kad tu pratęsi tai, ką jis pradėjo“, - rašė J.Gaethje.

Po kiek laiko prabilo ir Conoras McGregoras. Airis dar visai neseniai aiškino, kad A.Nurmagomedovo liga veikiausiai yra tik pramanas, norint išvengti kovų, bet dabar susivokė realybėje.

„Tėvo, trenerio ir pasišventusio palaikytojo praradimas. Užuojauta. Ilsėkis ramybėje, Abdulmanapai Nurmagomedovai“, - rašė C.McGregoras.

Po A.Nurmagomedovo mirties UFC gali tekti koreguoti „kovų salos“ turnyrų programą. Pranešta, kad du Ch.Nurmagomedovo komandos draugai – Umaras Nurmagomedovas ir Tagiras Ulanbekovas – atšaukė savo skrydžius į „kovų salą“. T.Ulanbekovas liepos 18 d. turėjo kovoti su Aleksandru Doskalčiuku, o U.Nurmagomedovas – liepos 25 d. su Nathanieliu Woodu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų