Vladimiras Putinas ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Vladimiras Putinas ir Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

 Sukrečiančios naujienos penktadienį atskriejo iš Rusijos – pranešta apie 57-erių Abdulmanapo Nurmagomedovo mirtį Maskvos ligoninėje. Nurmagomedovų šeimos bičiulis Ramazanas Rabadanovas plačiau papasakojo apie paskutines žymaus trenerio gyvenimo valandas.

„Abdulmanapas patyrė širdies smūgį ir insultą. Jo širdis buvo išgydyta, bet smegenys liko pažeistos, todėl jis nepabudo iš komos. Situacija buvo pernelyg rimta, jį išgelbėti buvo per vėlu. Gydytojai darė viską, ką galėjo, netgi bandė susisiekti su Putinu, bet jo būklė buvo per prasta“, - sakė R.Rabadanovas.

Penktadienį paskelbta, kad Vladimiras Putinas po A.Nurmagomedovo mirties paskambino Chabibui Nurmagomedovui ir išreiškė jam užuojautą. Šią informaciją patvirtino V.Putino atstovas Dmitrijus Peskovas.

Rusijos prezidentas pastaraisiais metais rodydavo dėmesį UFC kovoms. V.Putinas bent porą kartų buvo pasikvietęs Chabibą ir Abdulmanapą, kad pasveikintų juos su pergalėmis titulinėse kovose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Bėdos
2020-07-06 07:04:06
Svarbu,kad gydytojai darė viską,netgi bandė susisiekti su Putinu....gal geriau reikėjo su Peskovu susisiekti,tas būtų greičiau ištrimitavęs....
Atsakyti
Juokinga
2020-07-05 16:20:33
„Gydytojai darė viską, ką galėjo, netgi bandė susisiekti su Putinu” - iš numirusių būtų prikėlęs, bet nepavyko susisiekti...
Atsakyti
Asas
2020-07-04 10:24:23
Aišku, kaip be putlerio. "netgi skambino putinui" aisku Peskovas pasinaudoja net mirties patale gulincio trenerio padetimi, jei anas per stebukla būtų pagijęs, būtų ištrimitavęs, kad putino skambutis pagyde Nurmagomedova
Atsakyti