Abdulmanapas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Abdulmanapas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

 Sukrečiančios naujienos penktadienį atskriejo iš Rusijos – pranešta apie 57-erių Abdulmanapo Nurmagomedovo mirtį Maskvos ligoninėje.

Pagrindinis Conoro McGregoro treneris Johnas Kavanagh išreiškė užuojautą Nurmagomedovų šeimai. Jis patikino, kad A.Nurmagomedovas buvo kovinio sporto genijus.

„Buvo labai liūdna išgirsti naujienas apie Abdulmanapo Nurmagomedovo mirtį. Tai buvo kovinio sporto genijus ir įkvėpimo šaltinis daugeliui jaunų kovotojų. Tai didelė netektis ir tragedija, Abdulmanapas, kaip treneris, dar tik artėjo prie savo geriausių karjeros metų. Ilsėkis ramybėje. Tik geriausi linkėjimai jo šeimai šiuo sunkiu laikotarpiu“, - rašė J.Kavanagh.

Tuo tarpu ilgametis C.McGregoro treniruočių partneris Peteris Queally prisiminė, kaip A.Nurmagomedovas jam padėjo: „Ilsėkis ramybėje, Abdulmanapai Nurmagomedovai. Paskutinėje kovoje Rusijoje žmonės ėmė pulti link narvo po to, kai aš laimėjau. Situacija darėsi vis baisesnė, ėmė kilti realus pavojus mano saugumui. Tada Abdulmanapas įžengė į narvą ir labai greitai visus nuramino. Jis atrodė esąs puikus žmogus.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.