Jaunasis L.Sriubiškis apie revanšą su V.Karosu: „Nustebinsiu jį dar vienu nokdaunu“ (26)

2020.07.03 17:23
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

„Tai nebuvo geriausia mano kova. Aš tai žinau, – prisiminęs kovą su Vitu Karosu „KOK Classic“ turnyre sakė „Sparta Fight Gym“ kovotojas Laurynas Sriubiškis. – Sekantys mano ilgametį kelią žino, kad esu turėjęs visapusiškai sudėtingesnių kovų, kuriose pasirodžiau kur kas geriau“.

Šeštadienio vakarą vykusi kova su „Fighter House/ Roger Gracie Academy Kaunas“ devyniolikmečiu kovotoju V.Karosu teisėjų sprendimu baigėsi lygiosiomis.

„Dabar jaučiuosi tarsi duobėje, pastaruoju metu nepavyksta parodyti to, ką iš tiesų sugebu – nesu savimi patenkintas, – sportas.lt sakė septyniolikmetis L.Sriubiškis. – Tačiau toks ir yra kovotojo kelias – su įvairiais nuopuoliais ir kilimu aukštyn, čia ne visada pavyksta pilnai įgyvendinti kovos planą. Todėl dabar ypatingą dėmesį skiriu ir psichologiniam pasirengimui“.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

- V.Karosas po jūsų kovos ganėtinai aštriai pasisakė, – priminiau L.Sriubiškiui sportas.lt interviu su „Fighter House“ kovotoju.

- O aš nesu žmogus, kuris pultų, bandytų įrodinėti savo tiesą, aiškintųsi ir gintųsi. Man to nereikia...

- Tačiau, Laurynai, kas nutiko ringe per tas šešias minutes?

- Man brangūs žmonės bei treneris žinojo, kad turiu įsisenėjusią rankos traumą. Manau, tai aiškiai matėsi ir kovos metu. Po pirmojo raundo nebegalėjau pilnai ištiesti rankos. Tai sutrukdė baigti kovą taip, kaip ją pradėjau pirmajame raunde. Mokymasis ir augimas niekada nesibaigia, nepaisant to, kad turiu didžiulę patirtį ir daug kovų, visuomet yra, kur stiebtis. Stengiuosi analizuoti kiekvieną savo kovą, mokytis iš jos. Esu savikritiškas ir siekiu kuo geresnio rezultato, įdedu labai daug darbo pasirengimo metu. Šįsyk neįvyko viskas taip, kaip planavau, tačiau esu dėkingas už dar vieną pamoką, kurios dėka tapau dar stipresnis.

- Ar esi kada skaičiavęs, kiek kovų turi sąskaitoje?

- Apie 115 kovų mėgėjų ringe ir 5 profesionalios kovos.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

- Pats metei iššūkį V.Karosui?

- O, taip... Skaičiau tą straipsnį, bet tikriausiai čia daugiau yra susireikšminimo negu tiesos. Visų pirmą, aš nesu kokia nors mega žvaigždė, kad pats rinkčiausi ir spręsčiau, su kuo man kovoti. Tai yra organizatorių darbas. Su kuo kovosiu, sužinojau beveik paskutinę minutę prieš kovą... Antra, jis nėra tas kovotojas, kurį stebėčiau ilgą laiką, juo domėčiausi ir žūtbūt norėčiau išmėginti savo jėgas. Labai norėjau dalyvauti „KOK Classic“ turnyre – būčiau sutikęs kovoti su bet kuriuo kitu stipriu kovotoju. Man nebuvo itin svarbu, su kuo susitikti ringe. Mano tikslas – pasisemti kuo dagiau patirties, mesti iššūkį sau pačiam, įrodyti sau, jog ilgametis darbas atsiperka. O kitas ringo kampas? Ar ten bus V.Karosas, ar kuris kitas stiprus varžovas – tai jau antraeiliai dalykai.

- Pirmajame raude V.Karosas suklupo, tačiau nokdaunas nebuvo skaičiuojamas...

- Bet tai buvo nokdaunas! Visi, kurie supranta šį sportą, puikiai tai matė.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

- Bet, pasak V.Karoso, daugiau nieko kituose raunduose jam „nepasiūlei“.

- Kaip minėjau, turiu ilgalaikę rankos traumą. Ji nuolat atsinaujina. Antrajame bei trečiajame raunduose buvo be galo sunku tai ignoruoti, o kovoti viena ranka yra kiek sudėtinga. Nieko „nepasiūliau“? Manau, jis iš šios kovos su manimi pasisėmė be galo daug patirties, paaugo. Jam – tai puiki pradžia. Nesu kovotojas, kuris viešai maivytųsi, ar žemintų kitą – kad ir kaip ta kova pasibaigtų. Gerbiu kiekvieną savo varžovą, nes žinau, kad kiekvienas jų įdeda daug pastangų, mus visus sieja bendras tikslas. Šioje situacijoje, manau, reikėtų sakyti, kad būtent jis man nieko nesugebėjo „pasiūlyti“ – neparodė absoliučiai nieko naujo, žinant mūsų abiejų patirtis, kovų skaičių. Tačiau esu linkęs visas kalbas praleisti pro ausis, tylomis gydytis rankos traumą, ruoštis ir nustebinti jį tik dar vienu nokdaunu.

- Ar skaudūs buvusio boksininko smūgiai?

- Jaučiau smūgius, bet nepasakyčiau, jog tai buvo kas nors naujo ir ypatingo, turint omenyje, kad treniruojuosi su Sergejumi Maslobojevu, Henriku Vikšraičiu ir kitais geriausiais šalies kovotojais.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

- Ar nustebino teisėjų spendimas šįkart?

- Taip, teisėjų sprendimas kiek nustebino. Juk pergalė yra mano. Apie kokią pergalę norėtų pasvajoti V.Karosas, pasiųstas į nokdauną, aš nežinau. Tai nėra labai mandagu. Mes esame skirtingi – jam reikia kalbėti viešai ir stengtis įrodinėti, o man svarbiausia, jog aš pats, treneris, artimieji ir visi šio sporto mėgėjai matome, kad tuščios kalbos šioje vietoje nereikalingos.

- Revanšas?

- Oi, aš tik „už“. V.Karosas interviu metu iškėlė klausimą, iš kur pas mane tiek drąsos. Tai skamba juokingai. Juk turiu daugiau patirties, nepaisant to, kad esu jaunesnis. Noriu pasakyti, kad drąsos man užtenka viskam, ypač dar vienai kovai su V.Karosu. Tikiuosi, ir jam jos nepritrūks ir susimatysime KOK ringe.
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Mike
2020-07-03 21:30:06
Kodel taip sureikšmina ta nokdauna?? Teko matyti kaip Osininas gavo nokdauna ir laimejo kova, tai taip išeina, kad tada įvyko išvis vagyste jo varžovo atžvilgiu??? Laurynai geriau tvarkykis traumas o ne mesk revanšus nes 20m karjera bus baigta.
Atsakyti
Paprastumas
2020-07-03 21:27:34
Na čia abu labai "paprasti", tiek sriubiškis, tiek karosas, perdėtu kuklumu nepasižymi nei vienas. Tačiau ar tai yra blogai? Abu sportuoja, kovoja, stengiasi, kiekvienas nori būti pirmas ir reikia tikėtis, kad šis apsižodžiavimas neišaugs į atvirą pyktį ir keiksmažodžius vienas kito atžvilgiu, o mes galėsim išvysti pakartotiną šių sportininkų kovą, ir tiesa pasakius nrlbai svarbu kurio pergale ji baigsis, nes ta pergalė parodys tik kuris iš jų būtent tą dieną yra stipresnis ;-) Laukiam tęsinio
Atsakyti
Vitaly Tim
2020-07-03 20:45:51
Tikiu Sriubiskiu ir visada tik uz paprastuma
Atsakyti
kosmos
2020-07-03 20:21:32
du pagiegiu lygio kovotojai kurie baigs karjeras musdami savo bobas ir random zmones iskart matosi pagal intelekta
Atsakyti
:D
2020-07-03 20:35:33
Ciuhinkis
To kosmos
2020-07-03 21:06:33
Ką rūkai?
Kažin
2020-07-03 21:11:07
Kažin ar tavęs kas vaikystėj nemušė per galva? Panašu, kad mušė, ir mušė greičiausiai pagaliu, o gal net ir plyta. Ir dar įtariu, kad tuose pačiuose pagėgiuose mušė, bent kokius 47 kartus :D
beleka
2020-07-03 19:08:43
Pralose bokse, po to istrauke ant ,,lygiuju” ir dar kalba apie revansus:D manrodos dar geriau lai pakovoja megejuose
Atsakyti
Lukis
2020-07-03 19:20:08
Megejuose mates Sriubiski, siunesiotu garbaniu i vienus vartus
Xxx
2020-07-03 19:24:02
Tegu sukovoja Karosas megejuose k-1 tada kazka burbuliuoja
beleka
2020-07-03 20:26:25
tai jei taip gerai kovoja ko nesukovojo taip šeštadieni. Taisykles tai tos pačios kaip megeju dar turejo pranasumo buvo be koju apsaugu:Ddd
To beleka
2020-07-03 21:32:08
Bokse lb apyligė kova buvo, na čia nepaėjo, na ir ką? Realiai ir vienas ir kitas turi kur padirbėti. Karosas pastoviai "pragriūna" į priekį, sriubiškio arba psichologija, arba fizika visai šlubuoja, nes dusti pradėjo jau pirmam raunde
Kodel
2020-07-03 18:54:22
Kodel Karosas tiek daug sneka?
Atsakyti
X
2020-07-03 19:03:48
Tai kad jie abu lygtai vienodai šneka? Tiek vieno, tiek kito interviu per ilgas
Vaciukas
2020-07-03 18:49:21
Kas cia kam revansuojasi po lygiuju? Ar as ne ta kova ziurejau?
Atsakyti
Taaip
2020-07-03 19:10:38
"Lygiosios" buvo, bet matyt tokios lygiosios, kad sriubiškis nori revanšuotis pagal antraštę. Labai jau jis džiaugėsi tomis lygiosiomis ir dabar staiga puls stebinti visus revanšu ir nokdaunais. Pirma susitvarkyti su psichologija ir fizika reikėtų, o tai panašu kad ringe vėl atlikinės keistus šuolius ir akrobatinius triukus, bei kovą su šėšėliu :D
Akvile
2020-07-03 18:48:05
Ziauriai fainas interviu, sekmes Lauri tau!
Atsakyti
Kažin
2020-07-03 18:46:11
Kažin kaip ten bus su tuo dar vienu nokdaunu? Gali nutikti ir atvirkščiai, o tada ir pamatysim kaip pavyks atsitiesti ir tęsti kovą toliau ;-). Karosas šitoje vietoje tikrai gerai susitvarkė. Silpnokai su psichologija ir "fizika" ne kažką pas Layryną, arba gal tikrai "ne ta diena ar ne tas varžovas" buvo. Laukiam -tikrai būtų įdomu pamatyti bandymą atsirevanšuoti
Atsakyti
X
2020-07-03 19:00:44
Jo, visiškai skirtingi kovotojai, įdomu koks būtų antras dublis? Karoso nereikia visiškai nurašyti todėl, kad atrodo ne kažką ar 2 kovas pg kikbokso taisykles turėjo, jei teisingai suprantu 8 ar 9 metai bokso ringe duoda savo ir kiek radau info tai beveik kiekvienais metais bičas tarp prizininkų lietuvoje, ir čia svoriai tokie kur ne trys dalyviai.
Marius
2020-07-03 18:30:46
Saunuolis Laurynai! Siek savo tikslu, lauksim revanšo kur pasirodysi tikrai puikiai!
Atsakyti
Matvei
2020-07-03 18:10:46
You are the best of the bests!
Atsakyti
Danielius
2020-07-03 17:56:04
Lauris!!!
Atsakyti
Artik
2020-07-03 17:53:00
Lucsij brat!
Atsakyti
Oba
2020-07-03 17:42:55
Labai normaliai, geras interviu, mldc bičas, nors kova prieš v.karosą pralaimėta į "vienus vartus". Paprasčiausiai "netiko į ranką" laurynui, beje greičiausiai taip nutiks ir sekantį kartą... nors kas ten žino, gal trečią kartą pavyks atsirevanšuoti. Sėkmės abiem jaunuoliams sporte ir netik. O daugumai komentatorių, kurie drabstosi purvais, palinkėčiau patiems pirma įlipti į ringą, "paragauti" kas tai yra, o tada jau bandyti "lochintis"
Atsakyti
.
2020-07-03 17:47:48
Na jo Laurynas sukalbejo geriau interviu, svarbu jog toks
ir butu kaip kalba, o ne atvirksciai, nes graziai pakalbeti visi mokame tik ne visi taip elgiames kaip kalbame.
Tu didziausias lochas
2020-07-04 02:09:53
Ka tu komentuoji, kovotoju gyvenimas.isgyvent komentarus, netik ringa,jeigu alaus gerejai ir seip zmones nekomentuotu, ufc bankrutuotu ar glory, nesuprantu kas per lietuviu komentarai atsakyt - komentuok kai pats lipsi i ringa, jeigu komentuotu tik tie kas lipa i ringa tai kovotojai butu tik megejai, supraskit kad jusu duona netik ringas bet socialiniai tinklai,followeriai ir alaus gerejai kometuotojai, is ju gyvenat, kol to nesuprasit tol lietuviu nebus didziausiose organizacijose, o jeigu nesugebes kovotojai atsiribot nuo komentaru tikrinimo tol ir busim tik kok lygio kovotoju shalis. Maisto degustuotojai nera virtuves chefai, kaip somelje nera vyno gamintojai ir kaip kashio komentuotojai nera krepsininkai ir kaip krepsinio ar fules sirgaliai nera fules treneriai ir kaip komentuotojai sekantys messi ar ronaldo pirstelejimus nera pilvo chirurgai .... Krc ,nurimkit, kometuosim kiek noresim, nors i bokso maisha ranka nusilaushim, susitaikykit, arba gyvenkit savo shuduose

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
11-01 „Žalgiris“ 17:00 „Neptūnas“
11-01 „Šiauliai“ 17:00 „Juventus“

2020/21 m. Eurolyga

11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
11-06 „Bayern“ 19:30 „Crvena Zvezda“
11-06 „Panathinaikos“ 19:30 CSKA
11-06 „Fenerbahče“ 19:45 „Chimki“
11-06 „Žalgiris“ 20:00 „Real“
11-06 „Valencia“ 22:00 „AX Armani“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva