Vladimiras Putinas su Nurmagomedovais | Scanpix nuotr.

Vladimiras Putinas su Nurmagomedovais | Scanpix nuotr.

 Sukrečiančios naujienos penktadienį atskriejo iš Rusijos – pranešta apie 57-erių Abdulmanapo Nurmagomedovo mirtį Maskvos ligoninėje. Nurmagomedovų šeimos bičiulis Ramazanas Rabadanovas plačiau papasakojo apie paskutines žymaus trenerio gyvenimo valandas.

„Abdulmanapas patyrė širdies smūgį ir insultą. Jo širdis buvo išgydyta, bet smegenys liko pažeistos, todėl jis nepabudo iš komos. Situacija buvo pernelyg rimta, jį išgelbėti buvo per vėlu. Gydytojai darė viską, ką galėjo, netgi bandė susisiekti su Putinu, bet jo būklė buvo per prasta“, - sakė R.Rabadanovas.

Pranešama, kad A.Nurmagomedovas bus palaidotas savo gimtajame kaime, kur jau renkasi jo artimieji ir kiti pažinoti žmonės.

„Broliai nuvyko į oro uostą, reikės pargabenti Abdulmanapo kūną. Jis bus palaidotas gimtajame Kirovaulo kaime. Jei jie šiandien grįš laiku, tai laidotuvės įvyks dar šiandien. Abdulmanapo artimieji čia jau atvyko, po truputį renkasi ir kiti žmonės“, - pasakojo Iljasas Chazijevas.

Rusijos imtynių federacijos prezidentas Michailas Mamaišvilis pripažino, kad jį tragiškos naujienos pribloškė: „Ką tik išgirdau apie tragediją. Tegul jo siela ilsisi ramybėje. Jis konsultavo mūsų moterų komandą, buvome ne tik partneriai sporto pasaulyje, bet ir draugai. Nuolat klausinėjau apie jo būklę. Man sakė, kad jo būklė gerėja, kad jam viskas gerai... Vis dar sunku suvokti, kas nutiko.“

Užuojautą išreiškė ir Rusijos bokso federacijos generalinis sekretorius Umaras Kremlevas: „Jis amžiams liks mūsų atmintyje. Tai milžiniškas praradimas sporto pasauliui.“

„Užuojauta jo šeimai. Puikus treneris ir savo žmonių patriotas“, - rašė dėl UFC čempiono diržo kovosiantis Piotras Janas.

Po A.Nurmagomedovo mirties buvo atšaukta liepos 4 d. planuota Chabibo Nurmagomedovo spaudos konferencija.

Ch.Nurmagomedovo agentas Ali Abdelazizas parašė citatą iš Korano, prašydamas Dievo, kad šis palaimintų A.Nurmagomedovą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

:0
2020-07-03 18:46:45
Ar jūs rimtai tokie mediniai? Su Putka susisiekt bandė dėl geriausio įmanomo gydymo, o ne dėl Jėzaus stebuklų.
Atsakyti
egis
2020-07-03 19:44:27
Žinoma dėl geriausio įmanomo gydymo, kai jau smegenys pažeistos ir žmogus komos būsenoj, tai idomu ką dar gali padaryt tie užsienio gydytojai nebent smegenų transplantaciją, bet akivaizdu geresnio už V.Putiną smegenų transplantuotojo nėra
Asd
2020-07-03 18:25:32
:D cia tik parodo ant kiek pas ruskius smegenys praplautos pas juos putinas dievas atskris ir isgydys sirdi :D
Atsakyti
egis
2020-07-03 18:06:00
Pažeistos žmogaus smegenys jis jau komos būsenoj, gydytojai bejėgiai išgelbėt, bet štai šauna "geniali" mintis - reikia susisiekt su V.Putinu, nes V.Putinas pasirodo, kad yra visagalis, tarsi Dievas Rusijoje, neveltui padarė farsą iš balsavimo dėl Konstitucijos pataisų, kad galėtų valdyt Rusiją amžinai, nes be jo Rusija "pražus".
Atsakyti