UEFA logotipas | Scanpix nuotr.

UEFA logotipas | Scanpix nuotr.

Rugpjūčio mėnesį startuosianti UEFA Čempionų lygos ir UEFA Europos lygos atranka pateiks daugiau naujovių nei buvo pranešta prieš kelias savaites. Tuomet didžiausiu pasikeitimu buvo įvardintas faktas tas, kad šių metų atrankų nugalėtojai paaiškės ne po dviejų, o po vienų rungtynių.

Atnaujintoje versijoje UEFA paskelbė, kad aikštės šeimininką lems ne tik burtai, bet ir stadiono tinkamumas. Kitaip tariant, net ir sėkmingi burtai gali lemti rungtynes išvykoje. Vienas iš rodiklių, vertinant stadionų tinkamumą, bus komandoms ir teisėjams skirtų rūbinių dydis.

Dar viena naujovė – komandos į būsimas rungtynes privalės keliauti užsakomaisiais reisais. Lietuvos klubai tokį keliavimo būdą yra naudoję, tačiau iki šiol tai buvo pavieniai atvejai.

Priminsime, kad šių metų UEFA turnyruose Lietuvai atstovaus: Marijampolės „Sūduva“, Vilniaus „Žalgiris“, Vilniaus „Riteriai“ ir „Kauno Žalgiris“. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

vidma60
2020-07-06 10:16:30
O burtai kada gi?
Atsakyti
Black
2020-07-07 00:03:24
Penktadienį 13 Čempionų lyga 14 Europos lyga.
Patriotas
2020-07-04 01:56:49
Labai jau keistos ir subjektyvios tos UEFA naujoves.Dar yra laiko iki varzybu pradzios.Nenustebciau,jeigu dar kas nors jiems prisisapnuos.
Atsakyti