Jurgenas Kloppas | „Stop“ kadras

Jurgenas Kloppas | „Stop“ kadras

 Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulą užsitikrinęs „Liverpool“ net 0 – 4 pralaimėjo „Manchester City“ ekipai, o po tokio pasirodymo „raudonųjų“ treneris Jurgenas Kloppas buvo niūros nuotaikos.

J.Kloppas paneigė, jog jo komanda savaitę atostogavo paplūdimyje bei supyko dėl klausimo apie požiūrį į žaidimą.

„Jeigu norite pakreipti šią istoriją į tą pusę, kad mes nebuvome susitelkę, tai darykite tai“, – sakė J.Kloppas. „Tu klausi apie požiūrį į žaidimą jau antrą kartą.

Mes kalbame apie požiūrį – man patinka komanda, kaip jie pasiruošė. Aš tai pasakiau ir maniau, kad tai yra aišku“.

„Liverpool“ per 90 minučių tik 3 kartus smūgiavo į vartų plotą, tačiau J.Kloppas nemano, kad tai nulėmė pastangų trūkumas.

„Aš mačiau puikų požiūrį, mačiau vaikinus, kurie kovoja. Visgi mes nesielgėme kaip kažkas, kas prieš savaitę tapo čempionais. Mums trūko sklandumo. Kai kuriose situacijose jie buvo greitesni nei mes galvojome ir jie tuo pasinaudojo. Tada aikštelė staigiai tapo didelė.

Nors jie pasinaudojo ne visais savo šansais, tačiau daugelį iš jų. Tuo tarpu mes – ne. „Man City“ šį vakarą tikrai nusipelno laimėti, tačiau teisingesnis rezultatas būtų 5 – 3 ar panašiai. Visgi tai nepadaro dalykų geresniais. Dabar tai 0 – 4 ir mes turime tai priimti“.

53-ejų metų strategą taip pat supykdė „Sky Sports“ žurnalisto Geoffo Shreevo klausimas apie tai, ar „Liverpool“ sukūrė pakankamai progų mušti įvarčius.

„Kodėl jūs manęs klausiate, ar turėjome gerų galimybių?“, – klausė J.Kloppas. „Mes turėjome momentų. Jūs visiškai ramiai žiūrite rungtynes, kodėl klausiate, ar turėjome progų? Tai neturi jokios prasmės. Mes turėjome gerų šansų, todėl klauskite apie juos“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.