„Jazz“
I kėlinys, 11 min.
23
:
24
Atsinaujins po sek
„Grizzlies“
Eddie Hallas ir Hafthoras Bjornssonas | Instagram.com nuotr

Eddie Hallas ir Hafthoras Bjornssonas | Instagram.com nuotr

 Galiūnų sporto žvaigždės islandas Hafthoras Bjornssonas ir britas Eddie Hallas birželio pradžioje pasiekė oficialų susitarimą dėl kovos bokso ringe. Manoma, kad kova tarp dviejų pasaulio galiūnų čempionų įvyks 2021 m. rugsėjį.

Sportininkų konfliktas ypač paaštrėjo po 2017 m. pasaulio čempionato finalo. Tada E.Hallas triumfavo 1 taško skirtumu (51 prieš 50), o H.Bjornssonas protestavo dėl, jo nuomone, teisėjo padarytų klaidų. Dar tada britas su islandu apsižodžiavo ir iki šiol nekenčia vienas kito, todėl nusprendė išsiaiškinti santykius ringe.

E.Hallas neseniai davė interviu „The Mac Life“ kanalui ir papasakojo kaip stipriai nekenčia H.Bjornssono.

„Mes su Hafthoru dėl aukščiausių vietų svarbiausiose varžybose kovojome ilgą laiką. Sakyčiau, kad tai prasidėjo dar 2011 m. Nuo tada tapome vienais pagrindinių konkurentų. Vienas varžybas laimėdavo jis, kitas – aš ir t.t. Jūs net negali patikėti tuo, kaip mes nekenčiame vienas kito. Jei jis užsidegtų, tai aš ant jo nesišlapinčiau. Ilgą laiką vėlėmės į žodžių karą, o tada jis sugalvojo pagerinti pasaulio štangos atkėlimo rekordą, kurio aš nepripažįstu. Man nepatiko tas būdas, kuriuo jis sugalvojo gerinti rekordą. Garsiai apie tai kalbėjau ir jam tai nepatiko“, - aiškino E.Hallas.

Britas pripažino, kad veikiausiai nesusivaldytų, jei dabar prieš jį būtų pastatytas H.Bjornssonas: „Neapykanta šimtaprocentinė. Jei dabar kas nors prieš mane pastatytų Bjornssoną, tai man būtų labai sunku susivaldyti jam nesmogus, todėl, kai tik gavau pasiūlymą kautis bokso ringe, ilgai nemąsčiau ir sutikau. Pagaliau galėsiu išsiaiškinti santykius su žmogumi, kuris man nepatinka jau ilgus metus, be to, uždirbsiu neblogą sumą pinigų. Iš šios kovos bet kuriuo atveju išeisiu kaip laimėtojas. Esu turėjęs vieną labdaringą bokso kovą, bet to nevadinčiau rimta patirtimi. Turėjau penkias treniruotes prieš tą kovą ir viskas. Tai buvo apgailėtino lygio kova. Aš iš treniruočių prieš pasaulio čempionatus gerai žinau, kad norint pasiekti aukštų rezultatų, turi būti visiškai apsėstas savo tikslo. Turi valgyti, miegoti ir kvėpuoti galiūnų sportu. Prieš šią bokso kovą mano nusiteikimas bus toks pat, visiškai pasitikiu savo jėgomis, nes pasiruošiu puikiai. Šaudysiu iš visų turimų ginklų, jam nepadės nei ūgio, nei rankų ilgio pranašumas. Thorai, ringe būsi sup*****. Perlenksiu tave per pusę.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.