Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

 Garsus Prancūzijos futbolininkas 48-erių Christophe‘as Duggary, komentuodamas savo tautiečio Antoine‘o Griezmanno problemas Barselonoje, pašiepė klubo simbolį Lionelį Messi.

„Ko Griezmannas bijo? 1,5 metro ūgio vaiko, kuris yra pusiau autistas? Antoine‘ui laikas parodyti „kiaušus“. Jau metus aiškinu, kad jis nesutaria su Messi. Laikas viską išsakyti į akis. Tiesa, kad Messi galėtų atlikti daugiau perdavimų bet manęs tai nestebina. Griezmannas praranda daug kamuolių, jam trūksta pasitikėjimo savo jėgomis. Griezmannui reikėtų atvirai pasikalbėti su Messi ir išspręsti problemas“, - „RMC Sport“ eteryje aiškino Ch.Duggary.

Po kiek laiko prancūzas suprato, kad savo komentarais galėjo įžeisti tam tikrą žmonių grupę ir puolė atsiprašinėti.

„Niekada nenorėjau kažko stigmatizuoti ar pasijuokti iš žmonių, kurie turi autizmo požymių. Tai nebuvo mano tikslas. Atsiprašau tų, kuriuos mano pasisakymas šokiravo. Šį vakarą atsiprašysiu dar kartą“, - žadėjo Ch.Duggary.

Prancūzas su šalies rinktine 1998 m. laimėjo pasaulio čempionatą, 2000 m. – Europos čempionatą, o 2001 m. – FIFA Konfederacijų taurę. Profesionaliai futbolą jis žaidė nuo 1988 m. iki 2005 m. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.